سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پناهیان: ظریف راهی جز راه رزمندگان نمی‌رود

بروز شده : ٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٣٧    نسخه چاپی    
ماموریت مذاکره کنندگان جز ماموریت رزمندگان فتح خرمشهر نیست. و این مقاومت در جهت تامین منافع ملی است.
حجت الاسلام پناهیان در همایش دلاوریم با بیان اینکه خط مقاومت منحصر به جناح خاص نیست، گفت: وی افزود: وزیر امورخارجه کشورمان راهی جز راه رزمندگانمان را نمی رود و به دنبال منافع ملی است مگر رئیس جمهور از مذاکرات برای چرخش چرخ کارخانه ها حرف نمی زد و این چیزی جز منافع ملت نیست.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام پناهیان در همایش دلاوریم که عصر امروز شنبه در لانه جاسوسی سابق برگزار شد با تاکید بر اینکه راه شهدا هیچ وقت پایان نمی پذیرد گفت: افراطیون امروز مسلح شدند که در مقابل خط مقاومت عمل کنند.

وی افزود: خانواده شهدا در خط مقاومت قرار دارند، رزمندگان در زمان جنگ می دانستند صدام یک مهره بیشتر نیست و طرف اصلی آنها نظام سلطه است، دشمن خود را نظام سلطه می دانستند نه مردم عراق و رژیم بعثی.

پناهیان با انتقاد از فضای رسانه ای ایجاد شده گفت: متاسفانه اخیرا فضای رسانه ای آلوده شده و زمانی که در میان مردم شعار مقاومت سر داده می شود این شعار را در جهت تضعیف رزمندگان خط مقدم می دانند در صورتی که این گونه نیست و این شعارها برای مقاومت است.

وی افزود: وزیر امورخارجه کشورمان راهی جز راه رزمندگانمان را نمی رود و به دنبال منافع ملی است مگر رئیس جمهور از مذاکرات برای چرخش چرخ کارخانه ها حرف نمی زد و این چیزی جز منافع ملت نیست.
پناهیان با تاکید بر اینکه شعار مقاومت تقویت کننده تیم مذاکره کننده هسته ای است گفت: ماموریت مذاکره کنندگان جز ماموریت رزمندگان فتح خرمشهر نیست. و این مقاومت در جهت تامین منافع ملی است.

وی با تاکید دوباره بر اینکه شعار مقاومت و همایش مقاومت در جهت پشتیبانی از رزمندگان است، گفت: مقاومت محدود به یک روش نیست این مقاومت چهره های مختلفی دارد و هر نوع شعار مقاومت تقویت کننده مذاکره کنندگان است.

به گفته پناهیان کسانی که با همایشهای مقاومت مخالف هستند دنبال فروش مملکت به قیمت ناچیزند.
وی افزود: اینکه مذاکره کنندگان ما اعلام می کنند ما نیامده ایم در مذاکرات مملکت خود را در معرض دشمن قرار دهیم این نشان از تقویت خط مقاومت است.

پناهیان ادامه داد: بعضی ها می خواهند از فرصت مذاکره سوءاستفاده کنند و مذاکرات هسته ای را به گونه ای تحلیل می کنند که این مذاکرات خلاف مسیر آزاد سازی خرمشهر است.
وی یادآور شد: هیچ گاه شعار مقاومت محدود به یک جناح سیاسی نمی شود و مردم خط مقاومت را ادامه می دهند بعضی خط مقاومت را منحصر به یک جناح می کنند اما افراطیون کسانی هستند که با جریان مقاومت مخالفت می کنند.
telegram 19dey.com

تگها: پناهیان, ماموریت, مذاکره, رزمندگان, ظریف

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-٠٣-١٣٩٣, ٢٠:٣٧

   

پر مبحث ترین ها