سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

غرویان: القای تقابل بین رهبری و روحانی شیطنت دشمنان است

حمله کنندگان از تریبون نماز جمعه محدود و در اقلیتند/موضع گیری های اینها از روی غرض ورزی شخصی و سیاسی است/کسانی در صدد جوسازی و متشنج کردن اوضاع هستند.
حجت الاسلام و المسلمین محسن غرویان در گفتگو با انتخاب می گوید: تقابلی بین رهبر معظم انقلاب و دکتر روحانی وجود ندارد و ایشان به صورت رسا از رئیس جمهور حمایت کرده اند.

استاد حوزه علمیه قم گفت: به نظر من تاییدات مقام معظم رهبری نسبت به دکتر روحانی به اندازه کافی رسا است و تقابلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه القای تقابل بین رهبری و رئیس جمهور شیطنت دشمنان است، افزود: باید بسیار دقیق باشیم که فریب این شیطنت ها را نخوریم، مطبوعات نیز باید مواظبت کنند که شیاطین نتوانند هدف شومشان را پیش ببرند.

غرویان در ادامه تاکید کرد: به نظر بنده، رهبر معظم انقلاب و دکتر روحانی کاملا هماهنگ هستند و رهبری رئیس جمهور را تایید می کنند.

وی در پاسخ به سئوالی در مورد حمله برخی از افراد به روحانی از تریبون نماز جمعه بیان داشت: اینها، چند نفر محدود هستند و اکثریت نبوده و در اقلیت هستند.

استاد حوزه علمیه قم اضافه کرد: موضع گیری های این افراد سیاسی و شخصی است و نمی توان آن را به حساب تریبون نماز جمعه گذاشت

وی تصریح کرد: باید تدبیری اتخاذ شود که چنین مسائلی از نمازجمعه مطرح نشود چراکه این سخنان نشات گرفته از تصمیم گیری و غرض ورزی شخصی، حزبی و سیاسی است.

حجت الاسلام غرویان در ادامه گفت: نباید فضا را فضای خشنوت و تقابل کنیم.

استاد حوزه افزود: دکتر روحانی متانت و وزانت بسیار مطلوبی داشته و دارد و مردم از این مسئله بسیار خوشحالند.

غرویان افزود: کسانی در صدد جوسازی و متشنج کردن اوضاع هستند، مطبوعات نباید به این مسئله کمک کنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٣-١٣٩٣, ٠١:٢۵

   

پر مبحث ترین ها