سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سردار نقدی: از توبه سران فتنه مأیوس هستیم

محاکمه سران فتنه همچنان از مطالبات نیروهای ارزشی و جانبازان فتنه و مردم انقلابی ایران است و ما منتظریم که این افراد در محاکم قانونی محاکمه شوند. گرچه قبل از هرمحاکمه ای نفرت و انزجار شدید مردم از سران فتنه، به نوعی عذاب الهی است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: از توبه سران فتنه مأیوس هستیم.
به گزارش «انتخاب»، سردار نقدی در دیدار با جمعی از جانبازان گفت: ما مرهون جانبازانی هستیم که با فدا کردن سلامتی خود همچنان پرچم اسلام را افراشته نگاه داشتند تا بر سر ما سایه بیافکند.

وی افزود: در دوران دفاع مقدس دشمن بعثی رودررو و در مقابل ما صف کشید و چشم در چشم رزمندگان می جنگید، اما در فتنه همچنان که از نامش بر می آید دشمن در لباس مردم عامی و در پشت و سر و جنب و مقابل انقلاب حاضر بود و ناجوانمردانه با حمله به مساجد، پایگاه های بسیج، حسینیه ها و در روز عاشورا به دسته های عزاداری عده زیادی از جوانان مخلص و ارزشی ما را مورد حمله قرار داد و سلامتی را از آنها گرفت. جانبازان فتنه بسیار مظلوم واقع شده اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: سران فتنه نه تنها مدیون امام، شهدا، انقلاب اسلامی، ملت ایران و به خصوص شهدا و جانبازان فتنه هستند بلکه حتی مدیون کشتگان و مجروحین آشوبگر فتنه هم هستند، چرا که با شعارهای دروغین این افراد را فریب دادند و با تحریک احساسات، آنها را به مقابله با نظام واداشتند.

وی افزود: گرچه این افراد همچنان توبه نکرده اند و از اینکه توفیق توبه راستین نیز نصیب آنها شود مأیوس هستیم، اما از خدا می خواهیم تا همه گمراهان را هدایت کند.
سردار نقدی در انتها گفت: محاکمه سران فتنه همچنان از مطالبات نیروهای ارزشی و جانبازان فتنه و مردم انقلابی ایران است و ما منتظریم که این افراد در محاکم قانونی محاکمه شوند. گرچه قبل از هرمحاکمه ای نفرت و انزجار شدید مردم از سران فتنه، به نوعی عذاب الهی است.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ١٠:١١

   

پر مبحث ترین ها