سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

همه اطرافیان زنجانی بازداشت شدند

امروز این سوال مطرح است که کدام وزارتخانه، نهاد و سازمان جولانگاه آقای زنجانی بوده و چرا از جولانگاه وی کسی دستگیر نشده است.
عضو ناظر مجلس در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه اطرافیان بابک زنجانی به جز یک نفر همگی دستگیر شده‌اند، گفت که حال باید سراغ جولانگاه وی در وزارتخانه‌ها برویم.

عزت‌الله یوسفیان‌ملا نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی و عضو ناظر خانه ملت در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی در گفت‌وگو با فارس، در تشریح آخرین وضعیت پرونده بابک زنجانی اظهار داشت:‌ اکنون در پرونده بحث این وجود دارد که جولانگاه آقای زنجانی کجا بوده است.

وی اضافه کرد: امروز این سوال مطرح است که کدام وزارتخانه، نهاد و سازمان جولانگاه آقای زنجانی بوده و چرا از جولانگاه وی کسی دستگیر نشده است.

رئیس کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پرونده بابک زنجانی باید به سمت جولانگاه‌های وی برود، خاطرنشان کرد: اطرافیان بابک زنجانی خارج از دستگاه‌ها به جز یک نفر که زیر نظر است، همگی دستگیر شده‌‌اند، حال باید به سمت جولانگاه‌های وی در وزارتخانه‌ها برویم.

یوسفیان‌ملا همچنین تصریح کرد: اکنون باید به سمت وزارتخانه‌ای برویم که جولانگاه آقای زنجانی است که این امر نزدیک است؛ یک وزارتخانه جولانگاه اصلی بابک زنجانی است و البته وی چند جولانگاه دیگر نیز دارد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-٠٣-١٣٩٣, ١۴:٢۵

   

پر مبحث ترین ها