سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

برنامۀ جشن پيروزي اعتدال در ايران و واکنش منتقدان

از اهواز و قزوين نيز خبر مي‌رسد آنها نيز برنامه‌ريزي‌هايي براي برگزاري يك مراسم باشكوه را آغاز كرده‌اند؛ برنامه‌هايي كه تا لحظه تدوين اين گزارش هنوز جمع‌بندي نهايي آن اعلام نشده است.
حاميان دولت تدبير و اميد همايش برگزار مي‌كنند و پيروزي دكتر روحاني را جشن مي‌گيرند. اصلاح‌طلبان هنوز يك سايت خبري جامع براي پوشش اخبار استاني خود ندارند با اين حال خوانندگان آرمان از شهرهاي مختلف در تماس با روزنامه خواستار اطلاع‌رساني درباره جشن‌هاي سالگرد پيروزي دكتر حسن روحاني شدند.

برنامه‌های حامیان دولت

محمدباقر سعادت رئيس ستاد انتخاباتي دكتر روحاني در استان بوشهر ضمن برشمردن برنامه‌هاي يك گردهمايي بزرگ براي پاسداشت اين پيروزي، از حضور مقامات ارشد استاني، استاندار بوشهر و... در اين مراسم خبر داد. از استان گيلان هم خبر مي‌رسد حضور سخنگوي دولت در همايش حاميان اعتدال در رشت قطعي شده است. از تبريز نيز خبر رسيد همايش حاميان روحاني ۲۵خرداد برگزار خواهد شد اما هنوز فرمانداري مجوز اين مراسم را صادر نكرده است. حزب توسعه كرمانشاه نيز با دعوت از زيباكلام همايشي در روز 24خرداد برگزار خواهد كرد. با اين حال يكي از فعالان ستاد روحاني گفته همايش ديگري نيز به همين بهانه با حضور علي يونسي برگزار خواهد شد. فعالان اروميه‌اي نيز گفته‌اند به دنبال دعوت از علي يونسي براي حضور در اين همايش هستند. «همايش اميد و انتظار» نيز با حضور دكتر محمدعلي نجفي جمعه 23خرداد در مشهد برگزار مي‌شود. از استان اصفهان هم خبر مي‌رسد دو همايش، يكي در اصفهان و ديگري در كاشان در اين روز برگزار خواهد شد. از اراك هم خبر رسیده همايشي به مناسبت پيروزي روحاني برگزار خواهد شد و سخنرانان مراسم يكي از آقايان مجيد انصاري، محسن هاشمي، حسام‌الدين آشنا به همراه استاندار محترم خواهد بود. مسئول ستادهاي انتخاباتي رئيس‌جمهور در غرب استان تهران نیز از برگزاري جشن حاميات دولت تدبير و اميد در اين مناطق به مركزيت شهرستان شهريار خبر داد. از اهواز و قزوين نيز خبر مي‌رسد آنها نيز برنامه‌ريزي‌هايي براي برگزاري يك مراسم باشكوه را آغاز كرده‌اند؛ برنامه‌هايي كه تا لحظه تدوين اين گزارش هنوز جمع‌بندي نهايي آن اعلام نشده است.

واكنش منتقدان

با اينكه در يك سال گذشته ده‌ها همايش در استان‌هاي مختلف در نقد سياست‌هاي دولت برگزار شده است با اين حال برگزاري همايش سالگرد پيروزي روحاني با واكنش سرد محافظه‌كاران و نيروهاي افراطي مواجه شد. «خزانه پر از خالي دولت روحاني و جشن اشرافي» عنواني است كه يكي از اين سايت‌ها در انتقاد به اين جشن‌ها استفاده كرده است. يكي از دلواپسان لرستان نيز گفته است: «در شرايطي كه مردم با مشكلات مالي دست و پنجه نرم مي‌كنند، دولت مراقب باشد جشن 24خرداد همواركننده راه جهنم نشود.»


منبع: آرمان
telegram 19dey.com
حسینی راوندی    22 خرداد 1393 14:54
اقای محترم تمام هزینه این جشنها به اندازه یک موردازاختلاسهای میلیاردیدولت سابق هم نخواهد بود
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٣-١٣٩٣, ١٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها