سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

لاریجانی: نمایندگان از این مسئله عبور کنند و آن را تبدیل به دعوای جدید نکنند

اینکه می گویند اقای لاریجانی گفته اند سخنان آقای رئیس جمهور غیرقابل قبول بوده و در شان رئیس جمهور نبوده، حقیقت ندارد.
یوسفیان ملا نماینده مردم آمل در مجلس انتقاد علی لاریجانی رئیس مجلس از رئیس جمهور را تکذیب کرد.
نماینده مردم آمل در مجلس به خبرنگار سرویس سیاسی «انتخاب» گفت: در پی سخنان روز گذشته آقای رئیس جمهور نشستی غیرعلنی در مجلس به منظور بررسی اظهارات ایشان تشکیل شد.

این نماینده مجلس افزود: اینکه می گویند اقای لاریجانی گفته اند سخنان آقای رئیس جمهور غیرقابل قبول بوده و در شان رئیس جمهور نبوده، حقیقت ندارد.
وی اضافه کرد: آقای لاریجانی در این جلسه گفتند، اگر آقای روحانی این سخنان را نمی گفتند، بهتر بود.
وی در توضیح این سخنان منتشره به نقل از لاریجانی گفت: این سخنان را آقایان دیگری در مجلس به زبان آوردند.

یوسفیان ملا بیان داشت: رئیس مجلس خطاب به نمایندگان گفت که مسائل و مشکلات مهمتری در کشور وجود دارد که باید آنها را حل کنیم.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آقای لاریجانی فرمودند، این مسئله نباید فرسایشی شود و مجددا تبدیل به دعوا شود، چراکه مردم فکر می کنند مسائل اقتصادی در درجه ی دوم است و دعوا در درجه ی اول.

وی در ادامه ضمن عاقلانه و خوب توصیف کردن سخنان رئیس مجلس گفت: جناب لاریجانی از نمایندگان خواستند که از این مسئله عبور کرده و به سمت مسائل اقتصادی رفته و روی این مسائل تمرکز کنند.
یوسفیان ملا گفت: آقای لاریجانی خیلی عاقلانه این مسئله را جمع کردند.

گفتنی است، امروز جعفر قادری نماینده مجلس در گفتگو با خبرگزاری مهر در خصوص جلسه غیرعلنی امروز برای بررسی اظهارات اخیر رئیس جمهور، مدعی شد: رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کرد که صحبت های رئیس جمهور قابل دفاع و قابل قبول نیست و باید هر کس در هر جایگاهی باید شان جایگاه خود را حفظ کند.
telegram 19dey.com
امین    22 مرداد 1393 08:23
احسنت به اقای لاریجانی باید عرض کنم عصبانیت ریس جمهور به علت دغدغه اقتصادی است که با این ادبیات صحبت کردند ولی اشخاصی مثل رسایی وحسینیان وتوکلی همه مردم میدانند دغدغه حزبی دارند نه مشکلات مردم انشاالله در مجلس اینده جایگاهی ندارند
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠۵-١٣٩٣, ١٧:۵٧

   

پر مبحث ترین ها