سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

محجوب: منتقدین امروز کک شان در دولت قبل نگزید

این جلسه به بررسی نوع ادبیاتی که اخیرا برخی از مقامات دولتی از آن استفاده می کنند مربوط بوده و به دنبال این هستیم تا فضایی برای مباحثه میان منتقدان دولت ایجاد کنیم.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: منتقدین امروز رییس جمهوری دیروز از سخنان و ادبیات رییس جمهوری قبلی کک شان هم نگزیده است.
[محجوب: منتقدین امروز کک شان در دولت قبل نگزید]

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، «علیرضا محجوب» روز سه شنبه در جمع خبرنگاران درباره درخواست تعدادی از نمایندگان برای تشکیل جلسه غیرعلنی با حضور رییس جمهوری افزود: تصور می کنم که پیش از این رییس جمهوری سابق، بارها به ساحت مجلس توهین کردند ککشان هم نگزید و هیچ کس انتقادی نکرد اما امروز صدای همه درآمده است.

وی ادامه داد: معتقدم که منتقدین باید حرف خود را بزنند. این منتقدین می توانند با هر ایده و منطقی باشند اما اگر مجلس همیشه نظرش بر برگزاری جلسه غیرعلنی و انتقاد است خب برگزاری این جلسه هم ایراد ندارد اما یادمان باشد رییس جمهوری قبلی در صحن مجلس فیلم و نوار ضبط شده پخش کرد و 17 هزار میلیارد تومان خسارت در سازمان تامین اجتماعی را به کشور تحمیل کرد در عین حال نیز به روسای قوه مقننه و قضاییه توهین کرد اما کسی هم منتقد صحبت های وی نشد و حرفی نزد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امیدوام دایره انتقاد بسته نباشد و همه بتوانند چه کشاورز و چه خبرنگار انتقاد کنند اما دیروز دیدیم که در جریان بررسی طرح افزایش باروری ماده ای که به تصویب نمایندگان رسید هرگونه انتقاد و یا حرف کارشناسی و علمی درباره این موضوع را خلاف اعلام می کردند که من منتقد این نظر نمایندگان بوده ام.

در همین حال، «عباس مقتدایی» نماینده مردم اصفهان در مجلس در جمع خبرنگاران درباره درخواست تعدادی از نمایندگان برای برگزاری جلسه غیرعلنی در مجلس گفت: این جلسه به بررسی نوع ادبیاتی که اخیرا برخی از مقامات دولتی از آن استفاده می کنند مربوط بوده و به دنبال این هستیم تا فضایی برای مباحثه میان منتقدان دولت ایجاد کنیم.

وی افزود: به همین دلیل، نمایندگان مجلس در راستای احقاق حقوق همه اقشار مردم به سرعت پیگیر این موضوع شدند و به درخواست برخی از نمایندگان جلسه غیرعلنی کنونی برگزار شد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠۵-١٣٩٣, ٠۶:٣٢

   

پر مبحث ترین ها