سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

علم‌الهدی: بحث بورسیه ها کذب محض است

بروز شده : ۴-٠۶-١٣٩٣, ١۴:٠٧    نسخه چاپی    
بحث بورسیه‌ها کذب است که توسط یک جریان خاص مطرح شد، امیدواریم این اتفاقات از طرف وزارت علوم نیفتد و اگر موضوعی کذب است قاطعانه برخورد کنیم.
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: یک جریان سیاسی در دانشگاه‌ها حاکم شده که قابل تغییر نیست، این همان آفتی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند، آموزش باید علمی باشد نه سیاسی.

به گزارش تسنیم، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در حاشیه اجلاس بسیج اساتید، گفت: عواملی که سبب شد وزیر علوم قبل استیضاح شود را دولت باید مدنظر قرار دهد، این طور نمی‌شود که وزیر علوم جدید نیز بخواهد همان سیاست‌ها را دنبال کند.

آیت‌الله علم‌الهدی گفت: بحث بورسیه‌ها کذب است که توسط یک جریان خاص مطرح شد، امیدواریم این اتفاقات از طرف وزارت علوم نیفتد و اگر موضوعی کذب است قاطعانه برخورد کنیم.

او با اشاره به صحبت رئیس جمهور مبنی بر اینکه مسیر وزارت با تغییر یک وزیر عوض نمی‌شود، گفت: رئیس جمهور یک واقعیت را بیان کرده یعنی یک جریان سیاسی در دانشگاه‌ها حاکم شده که قابل تغییر نیست، این همان آفتی است که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند، آموزش باید علمی باشد نه سیاسی.
telegram 19dey.com
کوثر    4 شهریور 1393 17:58
دیگران که گفتند متاثر نشدم ولی حرف شما حاج اقا بغض گلویم را فشرد واقعا تکذیب واقعیت به بزرگی دروغ گویی پس ما راستگویی را از کی یاد بگیریم منافع حزبی این قدر شیرین است مثقال ذره یادتون رفته
  • +3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ۴-٠۶-١٣٩٣, ١۴:٠٧

   

پر مبحث ترین ها