سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تعیین مسئول پیگیری وضعیت شین‌آبادی‌ها

بروز شده : ٩-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:٠۴    نسخه چاپی    
در این جلسه که دو ساعت به طول انجامید، با جزئیات درباره مباحثی نظیر دیه، هزینه‌های درمانی، مستمری و تحصیل آسیب دیدگان شین آباد صحبت شد.
وکیل‌مدافع خانواده‌های آسیب‌دیدگان شین‌آبادی گفت که بر اساس جلسه‌ای که امروز با محمدباقرنوبخت برگزار شده، معاونت راهبردی ریاست‌جمهوری به عنوان مسئول پیگیری حقوق کودکان آسیب دیده حادثه آتش سوزی روستای شین آباد شده است.

حسین احمدی‌نیاز در گفت‌وگو با ایسنا، در این باره اظهار کرد: خانواده‌های آسیب دیدگان شین آبادی پس از تجمع اعتراضی که روز گذشته مقابل نهاد ریاست جمهوری داشتند، ساعت 11:30 دقیقه امروز با محمدباقر نوبخت معاون راهبردی رییس جمهوری دیدار کردند.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد که معاونت راهبردی رییس جمهوری مسئول پیگیری حقوق کودکان آسیب دیده حادثه آتش سوزی روستای شین آباد شود.

احمدی نیاز گفت: در این جلسه که دو ساعت به طول انجامید، با جزئیات درباره مباحثی نظیر دیه، هزینه‌های درمانی، مستمری و تحصیل آسیب دیدگان شین آباد صحبت شد.

بر اساس این گزارش، چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۱، یک کلاس درس مدرسه ابتدایی روستای شین آباد از توابع شهرستان پیرانشهر دچار آتش سوزی شد که بر اثر این حدود 30 دختر دبستانی دچار آتش سوزی شدید شدند و دو نفر از آنان نیز جان خود را از دست دادند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠۶-١٣٩٣, ٢٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها