سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

عضو مجمع تشخیص: نرخ رشد ۸ درصدی، ایران را به قدرت اقتصادی منطقه تبدیل می‌کند

ما باید پایه‌ها و مسائل را بشناسیم و با آن‌ها مقابله کنیم و دستیابی به جایگاه طبیعی ایران در بین‌الملل، هدف استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نرخ رشد ۸ درصدی با سرمایه گذاری ۱۲ درصدی ایران را به قدرت اقتصادی منطقه تبدیل می‌کند.

به گزارش تسنیم، علی آقامحمدی امروز در کارگاه علمی و تخصصی اقتصاد مقاومتی در دانشگاه ایلام اظهار کرد: مفهوم اقتصاد مقاومتی، مقاوم‌سازی اقتصاد ملی در مقابل تغییرات کلان و مخاطرات و تهدیدات داخلی وخارجی بر سر راه پیشرفت و دسیابی به اهداف چشم انداز کشور است.

وی افزود: ما باید پایه‌ها و مسائل را بشناسیم و با آن‌ها مقابله کنیم و دستیابی به جایگاه طبیعی ایران در بین‌الملل، هدف استراتژیک جمهوری اسلامی ایران است.

عضو تشخیص مصلحت نظام و جانشین کمیسیون اقتصاد کلان بازرگانی و اداری مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به موقعیت ایلام در بین استان‌های دیگر تصریح کرد: در ایلام ۲۵ هزار بیکار وجود دارد.

وی گفت: تیم مدیریتی ایلام می‌داند چه می‌خواهد و چگونه انجام دهد اما به تنهایی نمی‌تواند حرکت کند و باید بسیج مردمی با آن‌ها هماهنگ وهمکاری کند و آن‌ها باید از مسئولان و فرماندهان بخواهند که چکار کنند و پیشنهاد دهند تا دولت نیز از آن‌ها حمایت کند.

آقا محمدی عنوان کرد: نرخ رشد ۸ درصدی با سرمایه گذاری ۱۲ درصدی ایران را به قدرت اقتصادی منطقه تبدیل می‌کند.

وی افزود: باید روابط خارجی و تسهیلات زیر بنایی را اصلاح کرد و مسئولان در اصل خدمتکاران مردم هستند و باید از آن‌ها تشکر کرد و خود مردم باید به صحنه بیایند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ٢٠:٢۵

   

پر مبحث ترین ها