سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

تاکید سازمان بازرسی بر مبارزه با زمین‌خواری

مبارزه با فساد و پدیده زمین‌خواری در اولویت برنامه‌های سازمان بازرسی است که در این راستا قدم‌های موثری برداشته شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: مبارزه با فساد و پدیده زمین‌خواری در اولویت برنامه‌های سازمان بازرسی است که در این راستا قدم‌های موثری برداشته شده است.

به گزارش پايگاه خبري «تيک» (Tik.ir)، رئیس سازمان بازرسی کل کشور بعدازظهر امروز به استان بوشهر سفر کرد که پس از استقبال استاندار از وی در فرودگاه بوشهر با حضور در گلزار شهدای این شهر و تقدیم شاخه گل بر مزار شهیدان با قرائت فاتحه به آنها ادای احترام کرد و سپس در نشست اعضای شورای قضایی استان حضور یافت.

ناصر سراج در این نشست با اشاره به این که بسیاری از مشکلات جامعه ناشی از نبود هماهنگی دستگاهها اظهار داشت: وحدت و همدلی میان مسئولان دستگاههای مختلف می‌تواند سبب پیشرفت کارها شود و اگر اعتماد میان دستگاهها وجود داشته باشد همه چیز برطرف می‌شود.

وی با اشاره به اصل تفکیک قوا در ایران بیان کرد: هرچه اجرای قانون صحیح‌تر باشد قطعأ کار قوه قضائیه کمتر است که در این سالها هماهنگی میان دستگاهها بیشتر شده است.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور افزود: یکی از کارهای سازمان بازرسی نظارت بر اجرای صحیح قوانین است و اگر کارها صحیح تر انجام شود کار ما نیز بهتر انجام می‌شود.

سراج مبارزه با پدیده زمین خواری را در اولویت برنامه‌ها دانست و تاکید کرد: مبارزه با فساد و پدیده زمین‌خواری در اولویت برنامه‌های سازمان بازرسی است که در این راستا قدم‌های موثری برداشته شده است.

 

منبع: تسنیم

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٣, ٢٢:٠٠

   

پر مبحث ترین ها