سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حزب الله لبنان 150 هزار فروند موشک دارد

حزب الله از ساختار نظامی کاربردی بهره مند است و چند هزار موشک حزب الله می تواند هر نقطه از اسراییل را که بخواهد مورد هدف قرار دهد.


ژنرال یعقوب عمیدرور، مشاور سابق امنیت ملی رژیم صهیونیستی، در گفتگو با روزنامه ' اسراییل امروز' گفت: حزب الله 150 هزار موشک و راکت در اختیار دارد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اینترنتی العهد، عمیدرور افزود: حزب الله قدرت آتشبار بسیار کم نظیر دارد و چه بسا هم تراز قدرت آتشبار تمامی کشورهای اروپایی است.

وی خاطرنشان کرد: حزب الله از ساختار نظامی کاربردی بهره مند است و چند هزار موشک حزب الله می تواند هر نقطه از اسراییل را که بخواهد مورد هدف قرار دهد.

وی گفت : حزب الله موشک های زمین به دریا دوربرد و موشک های ضد هوایی و هواپیماهای بدون خلبان و موشک های مدرن ضد تانک دارد .

وی افزود : حزب الله یک ساختار نظامی هرمی سازمان یافته دارد که به خوبی سازمان دهی شده است و در رده فرماندهی از قدرت کنترل و تسلط بسیار خوبی بهره مند است .

به گفته عمیدرور، حزب الله از تجربه رزمی بسیار بالایی برخوردار است و پیروزی بشار اسد در سوریه منجر به تقویت موضع حزب الله و بطور همزمان تحکیم جایگاه آن در لبنان و سوریه خواهد شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٣, ٢٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها