سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آخرین پیام گروگان ژاپنی چه بود؟

ملت سوریه در طول سه سال و نیم رنج و درد کشیده و این مسئله برای آنها کافی است. گوتو درباره علت سفرش به رقه نیز تأکید کرد که قصد دارد درباره اینکه داعش چیست و در سوریه چه می‌کند، داستان مطبوعاتی بنویسد.

یک گروگان ژاپنی که گروهک تروریستی داعش وی را سر برید، پیش از ورود به سوریه یک پیام ویدئویی از خود گرفت که پس از سربریدنش در میان شبکه های اجتماعی منتشر شد.

به گزارش فارس، فعالان سوری در شبکه‌های اجتماعی، آخرین پیام « کنجی گوتو سوگو» گروگان ژاپنی را پیش از عزیمت وی به استان «رقه» سوریه منتشر کردند. خبرگزاری «آناتولی» ترکیه به نقل از فعالان سوری گزارش داد، گروهک تروریستی شامگاه شنبه (روز گذشته) این گروگان ژاپنی را اعدام کرد.

در این نوار ویدئویی، گوتو خود را به زبان انگلیسی معرفی می‌کند و می‌گوید که قصد دارد به رقه پایگاه اصلی داعش برود و در صورتی که هر اتفاق ناگواری برایش رخ دهد، مسئولش خود او خواهد بود.

این پیام در یک اتاق معمولی و در زمان و مکان نامشخصی توسط شخصی گرفته شده است که دوربین به دست دارد و در برابر این گروگان ایستاده است و از وی فیلم می گیرد. این گروگان ژاپنی تأکید دارد در صورتی که اتفاق ناگواری برای وی رخ دهد، ملت سوریه سرزنش نشود و موضع منفی در برابر آن اتخاذ نشود.

وی با بیان این مطلب افزود: ملت سوریه در طول سه سال و نیم رنج و درد کشیده و این مسئله برای آنها کافی است. گوتو درباره علت سفرش به رقه نیز تأکید کرد که قصد دارد درباره اینکه داعش چیست و در سوریه چه می‌کند، داستان مطبوعاتی بنویسد.

 

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١١-١٣٩٣, ٢٣:٠۵

   

پر مبحث ترین ها