سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

شوخی اهالی بورس با رسایی/ تصویر

به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل ۹۰ ، در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان
به دنبال اظهارات حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره بورس و خبر پیگیری وضعیت بورس در کمیسیون اصل نود و همچنین اظهارات وزیر اقتصاد درباره حجت الاسلام رسایی و بورس، برخی فعالان بورس به شوخی با رسایی پرداختند.
 
به گزارش عصرخبر، رسایی گفته بود: «علی‌رغم وعده‌های رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد طی ماه‌های گذشته در مورد بازار بورس شاهد کاهش شاخص بورس در هفته‌های اخیر و وارد آمدن ضرر سنگین به سرمایه‌گذاران خرد هستیم.
 
وی افزود: وعده‌های دولت در مورد بازار بورس مردم را امیدوار کرد و بسیاری از افراد سرمایه‌های خرد خود را در بازار بورس سرمایه‌گذاری کردند اما ما امروز شاهد هستیم که این وعده‌ها نه تنها تحقق پیدا نکرده بلکه شاخص‌ها افت شدید پیدا کرده و کسی از دولت هم در این باره توضیح نمی‌دهد.
 
عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل ۹۰ ، در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان سرمایه‌گذاران کوچک و کاهش اعتماد مردم می‌شود.»
 
در همین حال وزیر اقتصاد نیز گفته است: «آقای رسایی اخیرا در بازار سرمایه فعال شدند و در کنار ایشان کارشناسان زیادی مشغول فعالیت در حوزه بازار سرمایه هستند. ضمن آنکه ایشان در جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی برای بررسی سوالشان تشکیل شده بود اعلام کردند که من با وزارت اقتصاد و مسئولین بورس مساله‌ای ندارم و مشکل من با رییس‌جمهور و وزارت امور خارجه است.»
 
در همین حال نیز فعالان بورس عکس جنجالی رسایی که پس از استیضاح وزیر علوم منتشر شده بود را دستکاری کرده و با تیتر «کلاس تکنیکال حجت الاسلام رسایی» در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر کردند.
 
گفتنی است، تکنیکال یکی از روش های تحلیل بازار سرمایه و بورس است.

(تصاویر) شوخی اهالی بورس با رسایی

عکس اصلی
(تصاویر) شوخی اهالی بورس با رسایی
telegram 19dey.com
سیامک    14 بهمن 1393 23:30
نزدیکای انتخاباته دیگه...نباید تعجب کنیم اگر حاج آقا بیان وسط چهارراه ولیعصر به مامورین راهور کمک کنن.
  • +1
دایدای    15 بهمن 1393 00:03
باسلام .خدا وکیلی کمی پول بازنشستگی داشتم و وارد بورس شدم تا نفع کنم اما یکدفعه متحمل ضرر زیادی شدم که دیگر توبه کردم به سمت بورس برم.البته سالهای قبل بهتر بود اما از اواخر زمستان گذشته تاکنون اکثر سرمایه گذاران ضررهای زیادی کردند . دیگه از نام بورس و تالار بورس حالم به هم می خوره .نمی دانم آقایان دولت در جریان هستند یا نه ؟ باید برای شفای بورس نسخه ها پیچید. من که توبه از بورس بازی کردم .
  • +1

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١۴-١١-١٣٩٣, ١٩:١٧

   

پر مبحث ترین ها