سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ولایتی و سید حسن نصرالله دیدار کردند

دکتر علی اکبر ولایتی مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی در امور بین الملل و سید حسن نصرالله دبیرکل حزب الله لبنان دیدار و در باره اوضاع جهان اسلام، تحولات منطقه ای و بین المللی ، اوضاع لبنان و ضرورت مبارزه با افراط گرایی گفت وگو و تبادل نظر کردند.

 

به گزارش ایرنا، دکتر ولایتی در این دیدار با تبریک پیروزی های مقاومت، وحدت جهان اسلام و کشورها و گروه هایی که سابقه تشریک مساعی و همکاری در زمینه های مختلف را داشته اند برای مبارزه با جریانات افراطی و گروه های تکفیری مهم خواند.

رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد : گروه های تکفیری و افراطیون با حمایت برخی از کشورها و همچنین دولت های منطقه در تلاش برای ارائه چهره ای خشن از اسلام بوده و برای حتی تجزیه برخی از کشورهای اسلامی برنامه ریزی می کنند.

وی اظهارداشت:معتقدیم جریان مقاومت که در برابر رژیم صهیونیستی به پیروزی های بزرگ دست یافته ، همچون گذشته دراین زمینه پیروز خواهد شد و دشمنان نخواهند توانست خواب های شوم خود را برای منطقه وبرخی از کشورها همچون سوریه ، لبنان ، عراق تعبیر نمایند .

دکتر ولایتی در سفر به لبنان علاوه بر دیدار و گفت وگو با سید حسن نصرالله، نبیه بری رییس مجلس ، تمام سلام نخست وزیر و ژنرال میشل عون رییس حزب جریان آزاد ملی لبنان در مراسم اختتامیه همایش علمایی بین المللی برای فلسطین شرکت و در آن سخنرانی کرد.

وی با حضور در روضه الشهدای مقاومت اسلامی در ضاحیه جنوبی بیروت به مقام شامخ شهدا با قرائت فاتحه و نثار تاج گل ادای احترام کرد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٩-٠٢-١٣٩۴, ١٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها