سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فرمانده کل سپاه: دشمنان با زبان سلاح بیشتر آشنا هستند، قصد داریم با همین زبان با آنان روبه‌رو شویم

فرمانده کل سپاه اظهار داشت: سلاح سپاه برای عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی به‌کار می‌رود.

 

به گزارش «انتخاب»، در آستانه روز پاسدار و همچنین سوم خرداد سالروز عملیات غرور آفرین بیت المقدس و فتح خرمشهر، صبح امروز (چهارشنبه) مراسم دانش آموختگی دانشجویان افسری و تربیت پاسداری دانشگاه امام حسین (ع) با حضور حضرت آیت الله خامنه ای فرمانده معظم کل قوا برگزار شد.

سردار سرلشگر محمدعلی جعفری فرمانده‌ی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، در این مراسم هدف از ارتقای سطح آمادگی‌های همه‌جانبه‌ی سپاه را دفاع از انقلاب اسلامی و حفظ دستاوردهای آن دانست و تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با درک شرایط محیطی انقلاب اسلامی و تقابل دو جبهه‌ی مستضعفین و مستکبران به‌دنبال تولید قدرت روزافزون درونی با تکیه بر معنویت، ایمان، عقلانیت و هوشمندی و استفاده از فناوری‌های دفاعی و امنیتی و به‌روز رسانی تاکتیک‌های نبرد نامتقارن است.

سرلشگر جعفری با تأکید بر اینکه سلحشوری جزئی از پاسداری است، افزود: پاسداری انقلاب اسلامی در برابر دشمنان در سایه‌ی برق شمشیرهایمان و قدرتِ ایمان و فناوری‌هایی است که توازن وحشت و خطر را برای دشمنان برقرار می‌سازد.

فرمانده‌ کل سپاه با بیان اینکه دشمنان ما با زبان سلاح بیشتر آشنا هستند و ما هم قصد داریم با همین زبان با آنان روبه‌رو شویم گفت: سلاح سپاه برای عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی به‌کار می‌رود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠٢-١٣٩۴, ٢٢:١٧

   

پر مبحث ترین ها