سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

بهمن اخوان نماینده مردم تفرش و آشتیان:

به عنوان کسی که به موسوی رأی دادم، می‌گویم او اشتباه کرد

بروز شده : ٨-١٢-١٣٨٩, ١٣:٠۴    نسخه چاپی    
 من از آقایان این پرسش را دارم؛ آنها که در به ثمر نشستن این انقلاب نقشی داشته‌اند و امروز می‌خواهند این نظام ساقط شود، آیا فکر می‌کنند دیگران آنها را رهبر خواهند کرد و یا به آنها مسئولیت خواهند داد؟

 

 

ـ من برای آقای میرحسین موسوی بسیار متأسفم. ایشان 8 سال نخست وزیر بودند و 32 سال در نظام جمهوری اسلامی ایران، مردم ایشان را به عنوان یک مسئول می‌شناختند.

 

بهمن اخوان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار سرویس مجلس «تابناک»گفت: 13 میلیون نفر به ایشان رأی داده‌اند؛ حتی برخی متدینین نیز به ایشان رای داده‌اند ولی حرکت آقای موسوی در رابطه با راهپیمایی 25 بهمن ماه بسیار اشتباه بود و ما این حرکت را قبول نمی‌کنیم. ما بیشتر به حاکمیت نظام فکر می کنیم و حاکمیت نظام برای ما مهم است.

 

نماینده مردم تفرش و آشتیان با انتقاد از مواضع میرحسین موسوی خاطرنشان کرد: من از آقایان این پرسش را دارم؛ آنها که در به ثمر نشستن این انقلاب نقشی داشته‌اند و امروز می‌خواهند این نظام ساقط شود، آیا فکر می‌کنند دیگران آنها را رهبر خواهند کرد و یا به آنها مسئولیت خواهند داد؟

 

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دست تمامی جوانان و نخبگان و اندیشمندان سراسر کشور را به گرمی می‌فشارم ، اظهار داشت: انتقادها را قبول داریم اما در کنار آن کارهای انجام شده را نیز باید تحسین کرد ولی نباید با تخریب نظام و حاکمیت دل دشمنان و بیگانگان را شاد کنیم.

 

این نماینده مجلس هشتم در ادامه افزود: بنده همان بهمن اخوانی هستم که از همان دوره ششم مجلس شورای اسلامی تاکنون از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی دفاع ‌کرده و می‌کنم اما برخی از حرکت‌های دوستانی که الان به نحوی از نظام و رهبری طرفداری می‌کنند را قبول ندارم. امروز دفاع از رهبری و حاکمیت باید همراه با اخلاق حسنه،‌ رفتار خوب و برخوردهای مناسب باشد.

 

اخوان همچنین در ادامه سخنان خود متذکر شد: بنده خود از کسانی هستم که در انتخابات اخیر به میرحسین موسوی رای دادم و هیچ هراسی از اینکه رای خود را اعلام کنم ندارم چرا که تا آن موقع این آقایان آن‌قدر در نظام جای داشتند که شورای نگهبان نیز صلاحیت آقایان موسوی و کروبی را برای احراز پست ریاست جمهوری تأیید کرد و اکنون با همان صراحت به این آقایان می‌گویم که راه را اشتباه رفته‌اید.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-١٢-١٣٨٩, ١٣:٠۴

   

پر مبحث ترین ها