سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حسینیان: به شدت از دولت ناراضی ام

یک نماینده اصولگرای مجلس با اعلام نارضایتی خود از عملکرد دولت یازدهم به دولت توصیه کرد نسبت به ارزش‌های اصولگرایی احترام قائل شود.

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: من فکر می‌کنم دولت با اصولگرایان هیچ مراوده صحیحی ندارد، بنابراین به دولت توصیه می‌کنم نسبت به ارزش‌های اصولگرایی احترام قائل شود.

وی افزود: با کاری که دولت دارد انجام می‌دهد و مجموعه‌ای از مشارکتی‌ها، فتنه‌گران و همچنین مجموعه بسیار خطرناکی از استانداران، روسای دانشگاه و سایر مدیران را روی کار می‌آورد، این موضوع به جای خوبی ختم نمی‌شود و قطعا بین اصولگرایان و دولت درگیری ایجاد خواهد شد.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به کارت زرد مجلس به فرجی‌دانا تصریح کرد: نمایندگان با رای منفی به وزیر علوم، اخطاری به ایشان دادند و از همین می‌توان فهمید که چقدر مجلس از رفتار وزیر علوم در نصب مشارکتی‌ها و فتنه‌گران در مناصب دانشگاهی ناراضی است.

حسینیان مشورت دولت با اصولگرایان را راهکار جلب رضایت آنها دانست و افزود: متاسفانه با اینکه وزیر کشور قول داده بود در انتصابات با اصولگرایان مشورت کند، اما هیچ مشورتی به عمل نیاورد.

وی در پایان گفت: من به عنوان یک اصولگرا به شدت از عملکرد دولت یازدهم ناراضی هستم.
telegram 19dey.com
ناشناس    14 دی 1392 15:29
اقای حسینیان و امثال شما،فکر نمیکنم اکثر ملت از شماها دل خوشی داشته باشند.دولت محترمتون و شماها در دو دوره بدتر از این بودین .سرتون توی لاک خودتون بود و با انتقادها ی دیگران انگ ضد انقلابی میزدین
  • 0
ناشناس    14 دی 1392 23:38
اق حسینیان مواضع تند و یک طرفه شما و حمایتهایی حضرتعالی از تمام فعالیتهای دولت قبل را مردم فراموش نکرده اند برنامه در هنگام رای اعتماد برا ی اقای نجفی پیاده کردید و با این کارتون نفرت جامعه فرهنگیان برای خودتان ذخیره کردید پل صراط را به یاد اورید
  • 0
افشین    15 دی 1392 00:53
اصولگرا بهتره بشینیدخونتون وروند بهبود کشور رودنبال کنید سبزی پاک کنید بهتره شماروجه به سیاست
  • 0
شاپرک    20 بهمن 1392 00:01
دولتی که وزیراش پشت سر هم از مجلس کارت زرد بگیرند معلومه که چه غلط هایی پشت پرده میکنند!!!!!
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 4
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ٠۶:٣٧

   

پر مبحث ترین ها