سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

صدور حكم حبس و شلاق براي رسایی

این حکم کمتر از یک ماه گذشته به ما ابلاغ شده و وکیل‌مان در حال پیگیری اعتراض به حکم صادره از جانب دادگاه است.
مدیرمسئول هفته‌نامه ۹ دی گفت: حکم صادره دادگاه مبنی بر حبس و شلاق بنده و مدیرمسئول هفته‌نامه بدوی است و به آن اعتراض کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام حمید رسایی مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در گفت‌وگو با تسنیم درباره صدور حکم حبس و شلاق برای وی و سعید ذاکری دبیر سیاسی این هفته‌نامه اظهار داشت: این حکم مربوط به شکایتی است که پیش از این مدعی‌العموم با عنوان توهین به رئیس مجلس شورای اسلامی علیه آن شکایت کرد.

وی ادامه داد: این حکم کمتر از یک ماه گذشته به ما ابلاغ شده و وکیل‌مان در حال پیگیری اعتراض به حکم صادره از جانب دادگاه است.

مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی خاطرنشان کرد: همان زمان بنده آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی را در جریان این موضوع قرار داده و گفته بودم که انتظار می‌رود شما شرح‌صدر بیشتری داشته باشید. زمانی که 2 برادر روسای 2 قوه‌ باشند زیاد زیبنده نیست به هر انتقادی از سوی رسانه‌ها اینگونه واکنش نشان دهند و آنها را به دادگاه بکشانند.

رسایی با بیان اینکه اساسا مطلب منتشر شده توهینی به آقای لاریجانی نبود گفت: لاریجانی هم در جواب من، لبخند زد و گفت که من شکایتی نکردم و مدعی‌العموم وارد شده است.

وی خاطرنشان کرد: به هرحال اینکه آقای لاریجانی درخصوص موضوع فاطمه هاشمی رفسنجانی شرح صدر نشان می‌دهد و خواستار خاتمه دادن به پرونده‌اش می‌شود ولی در موارد دیگر این شرح صدر را از ایشان نمی‌بینیم، جای تعجب دارد.

مدیرمسئول هفته‌نامه 9 دی در پایان خاطرنشان کرد: این موارد قطعا به شاکی خصوصی نیاز دارد و وکیل ما این موضوع را نیز پیگیری می‌کند.

امیدواری رسایی به دادگاه تجدید نظر بواسطه هاله مصونیتی است که وی برای خود قایل است که هر کاری انجام دهد وهر حرفی بزند کسی کاری به کارش ندارد
پیش از این دادگاه ویژه روحانیت «رسایی» را به واسطه شکایت هیات نظارت بر مطبوعات به یک سال و نیم حبس محکوم کرده بود که در دادگاه تجدید نظريک سال و نيم حبس رسايي با توجه به نمايندگي وي در مجلس شوراي اسلامي، به يکصد ميليون ريال جزاي نقدي تبديل شده است.
البته هنوز از سرنوشت شکایت فرزندان هاشمی رفسنجانی ، سازمان بازرسی کل کشور،دانشگاه آزاد اسلامشهر،کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از رسایی هیچ خبری نیست ومعلوم نشد سرنوشت پرونده سازمان بازرسی قم در رابطه با تخلفات مالی حمید رسایی در دوران مدیر کلی ارشاد قم به چه سرنوشتی گرفتار شده است
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-١٠-١٣٩٢, ١٣:١۶

   

پر مبحث ترین ها