سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دمپایی پوشی امیر قطر توهین نبود، آقای ضرغامی؟!(تصویر)

بروز شده : ٧-١١-١٣٩٢, ١۴:٣٩    نسخه چاپی    
به نظر می رسد مسئولان ارشد صداوسیما برخلاف بدنه آن بشدت در فراق دوران ریاست جمهوری احمدی نزاد به سر برده و هنوز هم باور می نمی کنند که «او» رفته است، از این رو با تخریب وتضعیف روحانی قصد دارند مرهمی بر درد فراق احمدی نزاد بگذارند.
با وجود آنکه سازمان صدا و سیما طی هشت سال دولت احمدی نژاد به توجیه انواع و اقسام توهین ها و تحقیرهای وی توسط کشورهای بیگانه می پرداخت ، برای رسانه ملی اکنون نوع لباس پوشیدن مجری گفتگو کننده با رییس جمهور حائز اهمیتی حیاتی شده است.

دمپایی پوشی امیر قطر توهین نبود، آقای ضرغامی؟!(تصویر)

نوع لباس پوشیدن زکریا، بهانه جدید صداوسیما برای تخریب رییس جمهور

به گزارش «انتخاب» ، در سالهای گذشته زمانی که رییس دانشگاه کلمبیا با توهین مستقیم به احمدی نژاد به تحقیر وی پرداخت و حتی سفرای خارجی در تهران نیز ادب نشستن مقابل رییس دولت وقت ایران را رعایت نمی کردند، سازمان صداوسیما با مربیگری عزت الله ضرغامی مشغول ماله کشی این اقدامات و فتح الفتوح خواندن اقدامات احمدی نزاد بود.

اکنون پس از هشت سال و در شرایطی که کاندیدای مطلوب مدیران صداوسیما از صندوق آراء خارج نشده است این سازمان از هر بهانه ای برای تخریب رییس جمهور استفاده می کند.

در آخرین موج این خرده گیری ها ، بخشهای مختلف خبری سازمان صداوسمیا روز گذشته با دادن گیر سه پیچ به نحوه لباس پوشیدن فرید زکریا مجری گفتگو کننده با دکتر روحانی این اقدام را توهین و عدم راعیت شئونات رییس جمهور ایران ارزیابی کردند.

در حالیکه نوع پوشش فرید زکریا ، به نظر متعارف و متناسب با هوای سر این ایام بود و مجری های تلویزیونی با این نوع پوشش در مصاحبه های دیگر از جمله گفتگو با رییس جمهور ایالات متحده و سایر کشورهای بزرگ دنیا نیز ظاهر می شوند و کسی این نوع پوشش را توهین تلقی نمی کند.

اکنون باید از مسئولان رسانه ملی که تا این اندازه جزئی نگر شده اند، سئوال کرد اگر این پوشش فرید زکریا توهین است، حاضر شدن امیر قطر با دمپایی و پاهای بدون جوراب و دشداشه عربی در دیدار با احمدی نزاد توهین نبود که آن را دیپلماسی تهاجمی موفق مقابل کشورهای عربی می خواندید؟!

دمپایی پوشی امیر قطر توهین نبود، آقای ضرغامی؟!(تصویر)

دمپایی پوشي، پوشش و نوع نشستن توهین آمیز امیر قطر!

البته به نظر می رسد مسئولان ارشد صداوسیما برخلاف بدنه آن بشدت در فراق دوران ریاست جمهوری احمدی نزاد به سر برده و هنوز هم باور می نمی کنند که «محمود» رفته است، از این رو با تخریب وتضعیف روحانی قصد دارند مرهمی بر درد فراق احمدی نزاد بگذارند.

هر چند برخي اين اعتقاد را دارند كه نوع پوشش(دمپايي) امير قطر در ديدار با احمدي نژاد پوشش مرسوم اعراب بوده است اما تصوير زير خلاف اين ادعا را ثابت مي‌كند و امير (سابق) قطر در ديدار با ملكه انگلستان دمپايي به پا ندارد.
دمپایی پوشی امیر قطر توهین نبود، آقای ضرغامی؟!(تصویر)
telegram 19dey.com
محمود عرفانی    7 بهمن 1392 20:39
باسلام کلاه سرخوتان میخواهید بگذاریدبی احترامی بی احترامیه دیگه... خونه ننش هم با پولیور میره وقتی مصاحبه درخواستی باشه همینه .من جای رییس جمهور بودم جلوی دوربین میگفتم برو لباسهایت را عوض کن بیاتا باهات حرف بزنم
  • -73
ناشناس از جنوب    8 بهمن 1392 07:12
سلام .به نظر بنده یه مرد بزرگ اگر از خطای کوچک گذشت بزرگیش معلومه .واقعا بی احترامی نیست.یک تفاوت در نگرشه.باید تفاوتها را بپدیریم .انهم در موضوع کوچک شکل لباس.اگر تا اینقدر کم هم نتونیم همدیگر تحمل کنیم .خیلی سخت در مسایل مهم بتونیم به تفاهم برسیم
  • +40
رضا    8 بهمن 1392 08:20
به نظر می رسد توهین به آقای احمدی نژاد بعد از رفتن او نیز تمام نمی شود و انواع و اقسام سایت ها و آدمها (بیشتر داخل کشور) با بهانه های مختلف به ایشان توهین می کنند.
  • -39
عادیات    8 بهمن 1392 10:01
این بغضتون از احمدی نژاد تمومی نداره آقای ضرغامی که 4 سال دوم مصاحبه های آقای احمدی نژاد رو پخش نمی کرد اگر پخشم می کرد ساعت 3 / 4 بعد ظهر پخش می کرد!!
  • -42
ایرانی    8 بهمن 1392 11:22
سلام
خدمتون عارض هستم که واقعا" نشون دادید از احمدی نژاد میترسید چون بی منطق و بدون داشتن مطالعه برای خودتون اراجیف مینویسید
  • -27
محمدرضا    8 بهمن 1392 11:22
بغض نداریم نفرت داریم ...دلخور نیستیم کینه داریم...کاری که محمود با ایران و ایرانی کرد ...مغول ها نکردن ...از جنایت های اون باید طومار ها نوشت این حرفها که کمه
  • +26
احمد    9 بهمن 1392 09:01
سلام.رعایت فرم دیپلماتیک در یک ملاقات رسمی الزامی است. ولی یه مصاحبه مطبوعاتی الزامات زیادی نداره که اینقدر بزرگش کردن.
  • +8
م ج    9 بهمن 1392 09:21
محمدرضا,
كدام جنايت كدام شماچرا يك طرفه به قاضي ميري چرا بدون هيچ سند ومدركي گناه مردم را پاك مي كني نه احمدي نژادنه حاج حسن هيچ كدام عمو يا دايي بنده نيستند ولي برادرجان چرا يك حرفي مي زني كه بعداً پشيمان شوي سياست هرزمان يك طور اقتضا مي كند مگر در زمان آقاي رفسنجاني با خاتمي فرق نمي كرد مگر زمان خاتمي با احمدي نژاد فرق نمي كرد پس زمان احمدي نژاد با حاج حسن هم فرق دارد در ضمن كينه 500هزارتومان وام بلاعوض سفرهاي استاني كه بهت نرسيده را داري ميگي جنايت شماره بده پول را بريزم توحسابت سازمان ديده بان حقوق بشر
  • -6
سيد    10 بهمن 1392 17:04
به قول آيت الله هاشمي تلويزيون جعبه سانسوره.زمان دولت قبلي همه چيز رو خوب جلوه ميدادن بيچاره اين دولت هرچي زحمت بكشه اون رو اخ نشون ميدن.آقاي ضرغامي بيا و توبه كن.
  • +3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 9
همه مطالب تاریخ: ٧-١١-١٣٩٢, ١۴:٣٩

   

پر مبحث ترین ها