سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پخش غیرمنتظره سخنرانی رئیس جمهور در تلویزیون

خبر تنظیم شده این سخنرانی برخلاف روال گذشته سه روز بعد از انجام نشست از سوی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری منتشر شد.
صدا و سیما بدون اعلام قبلی سخنرانی رئیس جمهور در نشست غیر علنی دولت و مجلس که چهارشنبه گذشته برگزار شد، را ساعت 20 امشب از شبکه اول سیما پخش کرد.

به گزارش مهر، صدا و سیما در اقدامی پخش مستند کابوس کرکرس ها را که مدتها برای پخش آن تبلیغ کرده بود لغو و بدون اعلام قبلی سخنرانی رئیس جمهور در جلسه غیرعلنی مشترک دولت و مجلس را پخش کرد.

جلسه مشترک دولت و مجلس غیر علنی و غیر رسمی و بدون حضور خبرنگاران برگزار شد زیرا معمولا در این نشست مطالبی مربوط به امورات میان دو قوه مطرح می شود.

در این نشست رئیس جمهور در خصوص لزوم اجرای قانون هدفمندی یارانه ها با توجه به بحران هایی در زمینه بهداشت و درمان، عقب ماندگی ایران در برداشت از میادین مشترک نفتی و گازی، بحران آلودگی هوا، بحران زیست محیطی، قطعی برق در سال آینده صحبت و در پایان این مباحث بر لزوم تصویب تبصره هدفمندی یارانه ها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرده بود.

خبر تنظیم شده این سخنرانی برخلاف روال گذشته سه روز بعد از انجام نشست از سوی پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری منتشر شد.

طبق اخبار منتشر شده رئیس جمهور قرار است فردا شب پس از اخبار سراسری ساعت 21 در گفتگوی تلویزیونی با مردم سخن بگوید. به نظر می رسد یکی از مهمترین محورهای این گفتگو موضوع هدفمندی یارانه ها و تصمیمات دولت در این زمینه باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-١١-١٣٩٢, ٢٣:۴٧

   

پر مبحث ترین ها