سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

رهبر معظم انقلاب در دیدار نیروی هوایی ارتش:

باید به دولت فرصت داد،انتقادها منصفانه باشد

رهبرانقلاب با بیان این که هم منتقدین باید با شرح صدر رفتار كنند هم مسئولین دولتی با منتقدین با شرح صدر رفتار كنند، تاکید کردند: ملت، مسئولین و نخبگان وحدت خود را حفظ كنند، انتقادها منصفانه باشد، دولت چندماهی بیشتر نیست آمده، باید فرصت داد.
آیت الله خامنه ای در سالروز بیعت تاریخی همافران نیروی هوایی با امام خمینی(ره) در دیدار فرماندهان، مسئولان و جمعی از پرسنل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی با وی که در حسینیه امام خمینی (ره) انجام شد، تاکید کردند: جمهوری اسلامی متكی به ایمان و محبت و اراده مردم است، انشاءالله در 22بهمن خواهید دید كه ملت ایران می آیند و استحكام و اقتدار ملی خود را فریاد می زنند.
ایشان خاطرنشان کردند: راز ماندگاری نظام اسلامی تكیه صریح و شفاف بر اصول و ارزشهاست همانطور كه امام بزرگوار اینطور بود، هیچ نباید این صراحت را از دست داد، تاكتیكها را می‌توان عوض كرد ولی اصول باید مستحكم بماند.
رهبر انقلاب یادآور شدند: گاهی یك حادثه ابعادی پیدا میكند كه حتی خود پدیدآورندگان آن حادثه هم انتظارش را ندارند. حادثه 19 بهمن از این قبیل بود.
ایشان در بخش دیگری از بیانات تصریح کردند: قدرتهای مداخله‌گر می‌خواهند به مردم كشورها القا كنند كه استقلالشان با پیشرفت منافات دارد؛ كسانی هم در داخل كشورها از جمله در ایران حرف آنها را تكرار می‌كنند.
رهبرانقلاب تاکید کردند: ملت، مسئولین و نخبگان وحدت خود را حفظ كنند، انتقادها منصفانه باشد، دولت چندماهی بیشتر نیست آمده، باید فرصت داد. هم منتقدین با شرح صدر رفتار كنند هم مسئولین دولتی با منتقدین با شرح صدر رفتار كنند.
ایشان افزودند: امروز مشاهده می‌كنیم، دشمنان حرفهایی می‌زنند كه این مایه عبرت ملت ماست. ملت مذاكرات و اظهارنظرهای بی ادبانه آمریكاییها را زیرنظر داشته باشند، بعضی می‌خواهند نظر مردم را از دشمنی دشمن منصرف كنند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٩-١١-١٣٩٢, ١۴:١٠

   

پر مبحث ترین ها