سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حدادعادل: حرمت رئیس‌جمهور رعایت شود

بروز شده : ٨-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:١٢    نسخه چاپی    
من با هرگونه تفرقه و تکثر در کل انقلاب موافق نیستم، اما اگر عده‌ای تصمیم بگیرند خودشان می‌دانند، ما هیچ دخالتی نمی‌کنیم.
رئیس فراکسیون اصول‌گرایان مجلس شورای اسلامی در خصوص لوح فشرده‌ای که علیه آقای روحانی پخش شده، گفت: حفظ حرمت رئیس‌جمهور باید در جمهوری اسلامی ایران توسط همه رعایت شود.

غلامعلی حدادعادل نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در حاشیه مراسم ختم مادر حسین طلا در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش "آیا برای انتخابات هیئت رئیسه مجلس کاندیدا خواهید شد؟"، اظهار داشت: هنوز تصمیمی نگرفته‌ام.
وی در خصوص جلسات مشترک با رئیس مجلس گفت: هر چند هفته یک بار یا دو سه ماه یک بار جلسات مشترکی برگزار می‌کنیم و در خصوص مسائل مشترک در مجلس و کل نظام مشورت می‌کنیم.

نماینده مردم تهران در خصوص تشکیل فراکسیون اعتدال گفت: چند بار این سؤال را از من پرسیده‌اند و اگر عده‌ای از نمایندگان بخواهند این کار را انجام دهند کسی نمی‌تواند جلوگیری کند. البته من با هرگونه تفرقه و تکثر در کل انقلاب موافق نیستم، اما اگر عده‌ای تصمیم بگیرند خودشان می‌دانند، ما هیچ دخالتی نمی‌کنیم.

به گزارش تسنیم، وی در خصوص لوح فشرده‌ای که علیه آقای روحانی پخش شده و آقای لاریجانی انتقاد کرده است، گفت: من ندیده‌ام و اظهار نظر نمی‌کنم. اجازه بدهید اظهار نظر را بعد از دیدن این لوح فشرده انجام دهم. البته بنده معتقدم که حفظ حرمت رئیس‌جمهور در جمهوری اسلامی ایران امری است که همه باید مراعات کنند.
حدادعادل در مورد برنامه‌ها برای وحدت اصول‌گرایان اظهار داشت: وحدت چیز خوبی است و همه تلاش می‌کنیم که حاصل شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٢-١٣٩٣, ٢٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها