سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ناراحتی دایی از باز شدن پای دلالان به پرسپولیس ؟

حمید استیلی، يار غار رويانيان برخلاف تمام عزل‌های انجام شده جای محكمی در پرسپوليس دارد و به تنهايی می‌تواند عهده‌دار به حاشيه كشيدن سرخپوشان باشد.
از درون باشگاه پرسپولیس خبر می رسد در ادامه روند اختلافات علی دایی و حمید استیلی، اختلافات این 2 پیشکسوت سرخپوشان به مدیریت روابط عمومی باشگاه رسیده و طرفین بر سر فردی که قرار است این جایگاه را بر عهده بگیرد،‌ دچار اختلافات شدیدی شده اند.

بعد از گذشت یک لیگ پرفراز و نشیب و پرهیاهو،‌ پرسپولیس فصل سیزدهم را با کسب عنوان نائب قهرمانی به پایان رساند و همه هواداران این تیم دلخوش به روزهای آینده و جابجایی های احتمالی در این باشگاه بودند. سرانجام نیز موعد تغییرات فرارسید و علی پروین و یارانش از جمع هیئت مدیره و مدیرعاملی این باشگاه کنار گذاشته شدند و گروهی جدید که تنها 2 نام آشنا در بین آنها وجود داشت، به عضویت هیئت مدیره سرخپوشان درآمدند.

محمد رضا زادمهر و حمید استیلی دو پیشکسوت پرسپولیس بودند که در جمع اعضای هیئت مدیره پرسپولیس به عنوان فوتبالی های این جمع انتخاب شدند و علیرضا رحیمی نیز که پیش از این سابقه مدیرعاملی سپاهان اصفهان را داشت،‌ به عنوان مدیرعامل پرسپولیس برگزیده شد تا هواداران این تیم پرطرفدار پایتخت به روزهای آینده امیدوار باشند. این امیدواری هواداران پرسپولیس اما تنها چند روز بیشتر طول نکشید و خبرهایی که از درون این باشگاه به بیرون درز می کند نشان از اختلافات شدید به وجود آمده بین اعضای هیئت مدیره با سرمربی این تیم دارد.

در این خصوص از درون باشگاه پرسپولیس خبر می رسد در ادامه روند اختلافات علی دایی و حمید استیلی، اختلافات این 2 پیشکسوت سرخپوشان به مدیریت روابط عمومی باشگاه رسیده و طرفین بر سر فردی که قرار است این جایگاه را بر عهده بگیرد،‌ دچار اختلافات شدیدی شده اند. در این بین از یک سو حسین قدوسی از مدیریت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس استعفا داد یا به عبارتی بهتر استعفا داده شد تا رایزنی ها در خصوص مدیر جدید روابط عمومی پرسپولیس شکل بگیرد.

از همین رو شنیده می شود حمید استیلی یکی از نزدیکان خود را به عنوان مدیرروابط عمومی باشگاه معرفی کند و این در حالی است که شخص معرفی شده از سوی استیلی به شدت مرد غضب علی دایی بوده و سرمربی پرسپولیس با شنیدن خبر احتمال حضور این فرد در باشگاه عصبانی شده است. این فرد که گفته می شود جزو دلالان فوتبال ایران نیز محسوب می شود در ماجرای آب های آلوده ورزشگاه فولاد شهر در بازی جنجالی پرسپولیس و سپاهان نیز دست داشته و حالا معلوم نیست براساس کدام ملاک و معیار قرار است به جایگاه مدیریت روابط عمومی باشگاه پرسپولیس دست یابد.

از سوی دیگر برخی منابع آگاه خبر می دهند که علی دایی فایل های صوتی بسیاری از این فرد دارد و در این خصوص نیز تهدید کرده که در صورت حضور وی در باشگاه، این فایل های صوتی را منتشر خواهد کرد. در این باره همچنین شنیده می شود این فرد قصد دارد با حضور در باشگاه پرسپولیس،‌بازیکنان مدنظر خود را به باشگاه و مدیر عامل معرفی و آنها را به پرسپولیس منتقل کند.

پرسپولیس در شرایطی دچار حاشیه های جدید شده که با رفتن رويانيان و آمدن كادر مديريتی جديد تصور می شد دوران خودزنی‌های پرسپوليس هم تمام شده است. اما ظاهراً اين تصور اشتباه بوده، چراكه گویا از یک سو حمید استیلی، يار غار رويانيان برخلاف تمام عزل‌های انجام شده جای محكمی در پرسپوليس دارد و به تنهايی می‌تواند عهده‌دار به حاشيه كشيدن سرخپوشان باشد. از سوی دیگر نیز علی دایی طبق روال گذشته قصد دارد مقابل هرگونه تحرک مشکوکی در باشگاه ایستادگی کرده و این روند حتی ممکن است در ماه های آینده به تقابل وی با اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه نیز مبدل شود.

بنابراین در شرایطی که به نظر می رسید پرسپولیس مدل 93 با کنار گذاشتن حاشیه های گذشته روندی رو به رشد را در سال جدید طی کند،‌اما گویا هنوز برخی پیشکسوتان و قدیمی های این باشگاه نمی خواهند سرخپوشان به اوج رسیده و شاهد آرامش باشد.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-٠٢-١٣٩٣, ١٩:٠۵

   

پر مبحث ترین ها