سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

با عنوان در رویای بهار؛

فیلم مستند نقد دولت نهم و دهم اکران می شود

بروز شده : ۵-٠٣-١٣٩٣, ١٩:٢٩    نسخه چاپی    
وی ادامه داد: در این فیلم سفرهای استانی، سخنرانی ها و شعارهای احمدی نژاد به همراه عملکردها و رفتارهای او به تصویر کشیده شده است.
رییس کمیته سیاسی جبهه اصلاح طلبان اظهار داشت: سی دی (لوح فشرده) حاوی فیلم مستند شعارها و عملکرد دولت نهم و دهم با عنوان ˈدر رویای بهارˈ که شاخه جوانان حزب فرزندان ایران آن را ساخته است، بزودی اکران می شود.

جمشید ایرانی در گفت و گو با ایرنا، با اعلام این مطلب افزود: این مستند 45 دقیقه ای به تبیین شعارها، سخنان و عملکرد رییس دولت نهم و دهم می پردازد و قضاوت را به عهده دانشگاهیان و نخبگان خواهد گذاشت.

وی ادامه داد: این فیلم مستند به نوعی به نقد عملکرد دولت گذشته می پردازد و ساخت این اثر هنری بر مبنای همان رویکرد انتقاد به صورت شناسنامه دار تهیه شده است.
این عضو جبهه اصلاح طلبان درباره سازندگان این فیلم و دغدغه های آنان گفت: شاخه جوانان حزب ایران که زیر مجموعه جبهه اصلاح طلبان است، پس از انتشار فیلم مستند ˈمن روحانی هستمˈ و در راستای نقد آگاهانه و شناسنامه دار اقدام به ساخت این فیلم کرده اند.

ایرانی خاطر نشان کرد: این فیلم در محافل دانشگاهی و همچنین در میان نخبگان به نمایش در می آید.
وی ادامه داد: در این فیلم سفرهای استانی، سخنرانی ها و شعارهای احمدی نژاد به همراه عملکردها و رفتارهای او به تصویر کشیده شده است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠٣-١٣٩٣, ١٩:٢٩

   

پر مبحث ترین ها