سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

معاون پارلمانی رئیس جمهور:

فضای تعامل دولت و مجلس حداکثری است/ نارسایی‌های گذشته تکرار نمی‌شود

شاهد دورانی از هماهنگی خوب در سطح سران سه قوه ضل رهبری هستیم و فکر می کنم مردم هم از این موضوع خوشحال هستند که برخی نارسایی های گذشته تکرار نمی شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه فضای تعامل دولت و مجلس در دوره کنونی حداکثری است گفت: شاهد دورانی از هماهنگی خوب در سطح سران سه قوه هستیم و برخی نارسایی های گذشته تکرار نمی شود.

مجید انصاری در نشست مشترک معاونان پارلمانی وزارتخانه ها با رئیس مجلس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و انتخاب مجدد علی لاریجانی به عنوان رئیس مجلس، گفت: خوشبختانه با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با ریاست حسن روحانی فضای تعامل حداکثری بین دولت و مجلس به وجود آمد که این یک نقطه قوت برای نظام در مقطع کنونی است.

وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور سابقه 5 دوره نمایندگی مجلس را دارد و در سمت هایی همچون نایب رئیسی مجلس فعالیت داشته، گفت: با توجه به سابقه نمایندگی رئیس جمهور در مجلس، در دولت برداشت و فهم درستی از مقتضیات و جایگاه و نقش مجلس وجود دارد و نیازی به تلاش زیاد برای تبیین و توصیف این جایگاه نیست.

به گفته معاون پارلمانی رئیس جمهور در جلسات متعدد دولت، رئیس جمهور بر تعامل حداکثری با مجلس تأکید کرده و اعلام کردند که دولت تعامل حداکثری را وظیفه خود می داند.
به گزارش خانه ملت، انصاری در ادامه با اشاره به گذشت 9 ماه از استقرار دولت تدبیر و امید، از رئیس و نمایندگان مجلس به دلیل تعامل در تنظیم و تشدید بودجه و جلسه رأی اعتماد به کابینه تشکر کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: شاهد دورانی از هماهنگی خوب در سطح سران سه قوه ضل رهبری هستیم و فکر می کنم مردم هم از این موضوع خوشحال هستند که برخی نارسایی های گذشته تکرار نمی شود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٣-١٣٩٣, ١٨:٢۵

   

پر مبحث ترین ها