سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پنجعلی: دایی از نقل و انتقالات پرسپولیس رضایت دارد

شاید نوری و نورمحمدی به خاطر مسائل مالی و مطالباتشان از فصل گذشته ناراحت بوده‌اند

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه علی دایی از عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات راضی است، گفت: نیلسون باید قبل از حضور تیم در اردوی اردبیل و تا پایان این هفته خودش را به تهران برساند.

به گزارش پارس، محمد پنجعلی در گفتگو با مهر، در خصوص جدایی محمد نوری و رضا نورمحمدی از پرسپولیس و ناراحتی آنها از این موضوع، با بیان مطلب فوق اظهار کرد: من یکی، دو روز پیش با این بازیکنان صحبت کردم. حرف از جدایی آنها نبود. شاید نوری و نورمحمدی به خاطر مسائل مالی و مطالباتشان از فصل گذشته ناراحت بوده‌اند.

وی درباره اینکه نوری گفته "پنجعلی به ما اعلام کرد در فهرست دایی قرار نداریم"، اظهار کرد: من چنین چیزی نگفتم و احتمالا برداشت اشتباهی صورت گرفته است. من دنبال حل مشکلات مالی فصل گذشته بازیکنان بودم و بحثی در این خصوص نداشتیم!

سرپرست پرسپولیس همچنین درباره عملکرد این باشگاه در نقل و انتقالات بازیکنان، خاطرنشان کرد: هنوز مشخص نیست چند بازیکن جذب کنیم. شاید با بعضی از بازیکنان خودمان به توافق نرسیم و مجبور شویم بازیکنان دیگری را جذب کنیم. تلاش ما این است که نظر کادر فنی را جلب کنیم. خوشخبتانه علی دایی هم از نقل و انتقالات پرسپولیس راضی است.

پنجعلی با بیان اینکه پرسپولیس شنبه هفته آینده عازم اردوی اردبیل خواهد شد، درباره زمان بازگشت نیلسون کوریا دروازه بان این تیم به ایران، گفت: طبق صحبت‌هایی که با نیلسون داشتیم او باید تا آخر این هفته و قبل از سفر تیم به اردبیل خودش را به ما برساند.
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢١-٠٣-١٣٩٣, ١٠:۴٨

   

پر مبحث ترین ها