سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

ماجرای کسب تکلیف احمدی نژاد از آیت الله هاشمی برای کاندیداتوری ریاست جمهوری

بروز شده : ۵-٠۵-١٣٩٣, ١٩:۴١    نسخه چاپی    
کاش روزی بشود این موارد را کامل تر منتشر کرد تا مشخص شود اقای احمدی نژادی که تا چند ماه مانده به انتخابات ۸۴، انقدری شیفته ایت الله بود که طبق روال، به حضورش می رسید و کسب تکلیف می کرد، یکباره بر موج "ضد هاشمی" (ساخت مشترک گنجی و تندروهای سرمست اصلاحات) سوار شد، و شد انچه شد!
همانگونه که پیش بینی می شد، خط جدید جریان احمدی نژاد در انتشار خاطرات بریده شده آیت الله منتظری به منظور ایجاد و القای اختلاف در بین مسئولان نظام در دوران امام(ره) باعث شد که یکی از نزدیکان رسانه ای آیت الله هاشمی رفسنجانی پرده از یک راز بزرگ بردارد.

در همین راستا مصطفی فقیهی از اعضای تیم رسانه ای آیت الله هاشمی رفسنجانی و مدیرمسئول سایت انتخاب در واکنش به اقدام اخیر عبدالرضا داوری مشاور احمدی نژاد در انتشار خاطرات تحریف و بریده شده آیت الله منتظری نوشته است:

الان هدفتان القای اختلاف فکری رهبری و مرحوم حاج احمد اقاست؟! که چه شود؟! بهتر است شما که اینروزها خیلی علاقمندید نزدیک به احمدی نژاد معرفی شوید ، کمی بجای پرداختن به گذشته، از اسرار دهه هشتاد سخن بگویید! مثلا اینکه چه شد احمدی تژادی که تا چند ماه قبل از انتخابات، "محضر ایت الله هاشمی” می رفت تا در مورد کاندیداتوری اش " کسب تکلیف " کند، یکباره چنان چرخید که چرخندگانی حرفه ای چون جنابتان را هم مبهوت فرمود!
فقیهی در ادامه به پرسش خود از ایت الله هاشمی اشاره می کند و می گوید: یکبار از ایت الله این مسئله را پرسیدم که "وقتی احمدی نژاد ماهها پیش از انتخابات ریاست جمهوری ۸۴، به حضورتان رسید و برای حضور در انتخابات کسب تکلیف کرد، واکنش شما چه بود؟"

مدیر سایت انتخاب اضافه کرد: ایت الله در واکنش به این سوالم، خنده ای کرد و گفت "اصلا او را این اندازه نمی دانستیم، برای همین گفتم این همه که کاندیدا شده اند، خب تو هم بیا کاندیدا شو!... البته او خود بنای امدن داشت"
ایت الله این را هم گفت که " او بعدتر، اما با حمایت های ناگهانی و یکباره ای که به سویش سرازیر شد توانست رای اورد و پیروز شود..." و در واقع شکفتی ساز شود

به گزارش روزنو؛ مصطفی فقیهی در پایان نوشت: کاش روزی بشود این موارد را کامل تر منتشر کرد تا مشخص شود اقای احمدی نژادی که تا چند ماه مانده به انتخابات ۸۴، انقدری شیفته ایت الله بود که طبق روال، به حضورش می رسید و کسب تکلیف می کرد، یکباره بر موج "ضد هاشمی" (ساخت مشترک گنجی و تندروهای سرمست اصلاحات) سوار شد، و شد انچه شد!
شاید این موارد را خود اقای داوری که ان ایام از حامیان ایت الله محسوب می شد و در ستاد ایشان نیز فعال بود، به خوبی به یاد داشته باشد!
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۵-٠۵-١٣٩٣, ١٩:۴١

   

پر مبحث ترین ها