سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

آیت الله استادی:

فعالیت فرهنگی باید بدون باند بازی و جناح بندی باشد

بروز شده : ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:١۴    نسخه چاپی    
اینکه مدیر طرفدار چه جناحی باشد و چپی یا راستی بودن فرقی نمی‌کند آنچه اهمیت دارد این موضوع است که برای خدا کار کنید و خدا را در کار‌هایتان مد نظر داشته باشید
عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه با بیان اینکه متن جامعه از نظر فرهنگی اوضاع خوبی ندارد، گفت: در مقوله فرهنگ باند بازی و جناح بندی جایی ندارد.
آیت الله رضا استادی ظهر چهارشنبه در دیدار دبیر شورای فرهنگ عمومی کشور، یکی از مشکلات حوزه فرهنگ کشور را باند بازی و جناح بندی‌ها دانست و افزود: اگر در کار‌ها گره می‌خورد به همین دلیل است.
عضو جامعه مدرسین حوزه گفت: در مقوله فرهنگ باید از هرگونه باندبازی و کشیده شدن به سمت جناح خاصی خودداری شود این درست نیست.

کارها باید برای خدا باشد

وی در سخنان خود تصریح کرد: خیلی مواقع در مسائل صورت سازی می‌شود که باید مانع آن شد.
آیت الله استادی در بخشی از سخنان خود، گفت: کسانی که مسئولیتی را در کشور قبول می‌کنند باید از فرصتی که در اختیارشان گذاشته شده در جهت کمک جامعه به خوبی استفاده کنند.
وی عنوان کرد: اینکه مدیر طرفدار چه جناحی باشد و چپی یا راستی بودن فرقی نمی‌کند آنچه اهمیت دارد این موضوع است که برای خدا کار کنید و خدا را در کار‌هایتان مد نظر داشته باشید.

جامعه از نظر فرهنگی اوضاع خوبی ندارد

عضو شورای عالی حوزه‌های علمیه کشور گفت: از باند بازی خود داری کنید و باید همکاری صمیمانه برای پیشبرد کشور داشته باشید.
وی با بیان اینکه متن جامعه از نظر فرهنگی اوضاع خوبی ندارد، افزود: اگر می‌خواهید فعالیت‌هایتان نتیجه دهد و موفق بشوید برای رضای خدا قدم بردارید.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ۴-٠٧-١٣٩٣, ١٧:١۴

   

پر مبحث ترین ها