سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

روحانی و خاتمی بعد از انتخابات چندبار باهم دیدار کردند؟

بروز شده : ٩-٠٧-١٣٩٣, ١٣:١٢    نسخه چاپی    
در این میان تنها دولت و وزارت خارجه تصمیم گرفتند که آقای خاتمی به عنوان نماینده ملت و دولت ایران به مراسم ختم ماندلا برود که با مخالفت‌هایی روبرو شد که دیگر روحانی اصراری برای این امر نکرد تا این معنا هم منتفی شود.
هنوز حکم دادگاه ویژه روحانیت بنا بردرخواست نهادهای امنیتی و نظام، در مورد خاتمی جاری است.

عبدالله ناصری عوض بنیاد باران در گفت و گو با نامه نیوز با اشاره به رابطه روحانی و خاتمی بعد از انتخابات ریاست جمهوی گفت:بعد از انتخابات یک بار آقای خاتمی به دیدار ایشان رفت و یک جلسه نیز روحانی به دیدار خاتمی آمد و دو جلسه شام که با حضور آقای هاشمی و سید حسن خمینی و آقای ناطق نوری برگزار شد که یکی منزل آقای روحانی بود و دیگری آقای هاشمی .
وی با بیان اینکه خاتمی به جلسه تنفیذ روحانی دعوت نشده بود ادامه داد: دعوتی از خاتمی برای این حضور صورت نگرفت و آقای روحانی نیز تلاشی نکرد.

مدیرعامل سابق خبرگزاری ایرنا افزود: در این میان تنها دولت و وزارت خارجه تصمیم گرفتند که آقای خاتمی به عنوان نماینده ملت و دولت ایران به مراسم ختم ماندلا برود که با مخالفت‌هایی روبرو شد که دیگر روحانی اصراری برای این امر نکرد تا این معنا هم منتفی شود.
ناصری در پاسخ به این سوال که آیا خاتمی ممنوع الخروج است یا خیر گفت: هنوز حکم دادگاه ویژه روحانیت بنا بردرخواست نهاد امنیتی و نظامی جاری است.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٩-٠٧-١٣٩٣, ١٣:١٢

   

پر مبحث ترین ها