سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

كساني كه عليه هاشمي و روحاني شعار مي‌دادند اكنون بر اردبيل حاكميت دارند

اعضاي ستاد رئيس‌جمهور روحاني در استان اردبيل طي جلسات مختلف سپرده شدن حاكميت استان به طرفداران احمدي نژاد و بي‌توجهي به برنامه‌ها و نقطه نظرات طرفداران دكتر روحاني در مديريت اجرايي استان و مسير توسعه سياسي استاندار اعتراض دارند و مي‌گويند كساني كه ديروز عليه هاشمي و روحاني شعار مي‌دادند اكنون بر استان حاكميت دارند.
روزنامه جمهوري اسلامي نوشت: هفته نامه محلي "فردا" كه در اردبيل منتشر مي‌شود در صفحه اول اين هفته خود نوشت استاندار اردبيل در جلسه‌اي در پاسخ به انتقادات اعضاء ستاد انتخاباتي دكتر روحاني در استان اردبيل مشكلات موجود در عزل و نصب‌ها و اعمال نظر نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي را تشريح كرد.

وي گفت: نمايندگان مجلس هر چند در انتخابات رياست جمهوري به دكتر روحاني رأي ندادند اما به لحاظ ارتباط مداوم با وزرا و نفوذ آنان در وزارتخانه‌ها دخالت بيشتري در عزل و نصب‌ها دارند. اعضاي ستاد رئيس‌جمهور روحاني در استان اردبيل طي جلسات مختلف سپرده شدن حاكميت استان به طرفداران احمدي نژاد و بي‌توجهي به برنامه‌ها و نقطه نظرات طرفداران دكتر روحاني در مديريت اجرايي استان و مسير توسعه سياسي استاندار اعتراض دارند و مي‌گويند كساني كه ديروز عليه هاشمي و روحاني شعار مي‌دادند اكنون بر استان حاكميت دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٧-٠٧-١٣٩٣, ١٨:٣٩

   

پر مبحث ترین ها