سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مانور سیاسی احمدی‌نژادی‌ها روز عاشورا در قم

ستایش احمدی‌نژاد توسط میرداماد از بلندگوی هیأت و همچنین دیده بوسی مسئول هیأت با احمدی‌نژاد با انتقاد بسیاری از رزمندگان روبه‌رو شد.

احمدی نژادی‌ها در قم در یک برنامه‌ریزی تنظیم شده از اجتماع عاشورائیان در حرم مطهر حضرت معصومه(س) سوءاستفاده سیاسی کردند.

احمدی‌نژاد که این روزها برای اهداف و مقاصد خطرناک خود علیه نظام و انقلاب سعی فراوان در مطرح کردن خود میان مردم دارد. روز عاشورا در اجماع عظیم مردم قم حضور پیدا کرده و به جای اینکه در میان خیل مردم حاضر باشد، ساعتی را در جایگاهی در ایوان آیینه در کنار تولیت حرم مطهر حضرت معصومه(س) حضور یافت تا دسته‌های عزاداری از مقابل او عبور کرده و وی را نظاره‌گر باشند.
مانور سیاسی احمدی‌نژادی‌ها روز عاشورا در قم


اگر احمدی‌نژاد گوشه‌ای در جایگاه می‌نشست و به تماشای عظمت عزاداری پرشور و جانگداز مردم قم می‌نشست جای حرف و حدیثی نداشت، آن چیزی که بیش از حضور جلب توجه می‌کرد این بود که وی خیال می‌کند هنوز هم رئیس جمهور است و همان رفتارهای دور دوم ریاست جمهوری را تکرار می‌کرد.

وی در روز عاشورا که دستجات مشغول عزاداری در حرم مطهر بودند، دست خود را مرتب تکان می‌داد و بوسه‌هایی بدون هدف برای اطراف صحن حرم می‌فرستاد. به طوری‌که همه دنبال می‌کردند ببینند این بوسه‌ را وی برای چه کسی فرستاده است!! بی‌تردید قراردادن وی در کنار تولیت در چنین جایگاه‌هایی می‌تواند توهم اینگونه افراد را افزایش دهد.

لازم به ذکر است حضور احمدی‌نژاد در حرم مطهر با حضور هیأت فاطمیون که سابقه طولانی در طرفداری از احمدی‌نژاد داشتند، هم‌زمان شده بود. این همزمانی به ویژه با حضور هیأت رزمندگان بیشتر جلب توجه می‌کرد.

ستایش احمدی‌نژاد توسط میرداماد از بلندگوی هیأت و همچنین دیده بوسی مسئول هیأت با احمدی‌نژاد با انتقاد بسیاری از رزمندگان روبه‌رو شد.

یکی از رزمندگان با سابقه غافلگیر شدن این دوتن را بواسطه اینکه احمدی‌نژاد در کنار تولیت محترم قرار گرفته بود ذکر کرد و عنوان نمود هیچ برنامه قبلی در کار نبود.

مطلب مورد توجه دیگر، حضور همزمان دلبری شهردار و امیرآبادی با احمدی‌نژاد کنار یکدیگر در جایگاه بود که با احمدی‌نژاد با هم جایگاه را ترک کردند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-٠٨-١٣٩٣, ١۴:٠۴

   

پر مبحث ترین ها