سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

مالک پدیده با دولت احمدی نژاد چه ارتباطی داشت؟

سطح رابطه پهلوان با دولت دهم به قدری بالا بوده که به عنوان مشاور اقتصادی هیات وزیران فعالیت می کرده است. پهلوان مقدم با همین عنوان در جلسات هیات دولت نیز شرکت می کرده است.


 - سایت صدای اقتصاد نوشت:
 
این روزها موضوع پدیده شاندیز و فروش سهام به مردم بر سر زبان ها افتاده است.برخی اخبار نشان می دهد که رابطه ای میان محسن پهلوان مقدم مالک پدیده شاندیز و دولت قبل وجود داشته است.

در این رابطه مشخص شده است که  سطح رابطه پهلوان با دولت دهم به قدری بالا بوده که به عنوان مشاور اقتصادی هیات وزیران فعالیت می کرده است. پهلوان مقدم با همین عنوان در جلسات هیات دولت نیز شرکت می کرده است.

با آغاز به کار دولت جدید اما مشکلات او آغاز شده است. شورای عالی شهرسازی سال گذشته گزارشی از وضعیت زمین های محل اجرای پروژه پدیده به دستگاه قضایی ارسال کرد و از برخی تخلفات در زمینه مجوزهای قانونی پرده برداشت.

طی هفته های اخیر هم موضوع فروش سهام توسط این گروه زیر ذره بین قرار گرفته است تا شاید پهلوان مقدم روزهای سخت تری را در پیش داشته باشد.

او مجبور شده است برای مدیریت این بحران نشستی خبری را در مشهد ترتیب دهد تا پس از سال ها فعالیت اقتصادی وارد فضای رسانه ای شود.

پس از پلمب چند دفتر فروش سهام پدیده در مشهد، مقامات قضایی در این مورد به اظهار نظر پرداختند.

رئیسی دادستان کل کشور تخلف این شرکت در فروش سهام به عموم را تایید کرده است.

فروش سهام به عموم مردم برای شرکتی که سهامی خاص محسوب می شود، مهمترین ابهام پدیده شاندیز است که این موضوع خریداران سهام را با نگرانی مواجه ساخته است.

فروش گسترده سهام بدون حضور در بورس با تبلیغات گسترده موجب شده تا دستگاه قضایی وارد این پرونده شود.

طی سال های اخیر نام پدیده شاندیز از طریق رستوران های زنجیره ای مطرح شد و حالا پروژه ای بزرگ در مشهد به راه افتاده تا سوال های زیادی در مورد مالک متمول آن ایجاد شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-١٠-١٣٩٣, ١٨:۴٠

   

پر مبحث ترین ها