سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اقدام تفرقه‌افكنانه نهاد وابسته به شهرداری تهران در روز وحدت ملی+عكس

ورود این نهاد وابسته به شهرداری به مرحله‌ی تخریب دیپلماسی هسته ای، که می‌تواند پیروزی بزرگ برای دولت روحانی و نظام و مردم باشد، شاید نشان از ادامه رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم باشد وگرنه همه دلسوزان و عقلای نظام معتقدند دولت تدبیر و امید در این مدت توانسته در جریان مذاکرات بخشی از تحریم‌ها را بردارد.

حتی امروز هم كه از آن به روز وحدت ملی یاد می‌شود؛ شاهد اقدام تفرقه‌افكنانه نهاد وابسته به شهرداری تهران بودیم. این نهاد با تولید انبوه پلاكاردهای مزین به عكس امام و رهبری كه زیر آن نوشته شده بود: «توافقات ننگین مایه ذلت ماست»؛ نگرانی دلواپسان را در سطح وسیع به‌عنوان نگرانی و دغدغه‌ی نظام و مردم مطرح كرد.

 

انقلاب اسلامی ایران درنتیجه تلاش همه آحاد مردم با افکار و عقاید مختلف در بهمن ۵۷ به پیروزی رسید و انتظار می‌رود این روز ملی توسط برخی از گروه‌ها و جریان‌های سیاسی به محلی برای تسویه حسابهای جناحی و افراطی تبدیل نشده و كام مردم را تلخ نكند.

ضرورت اتحاد و انسجام داخلی در شرایط کنونی که دولت برای به سرانجام رساندن چالش‌ هسته‌ای به حمایت تمام آحاد مردم نیاز دارد، موضوعی است كه انتظار می‌رفت ستاد برگزاری مراسم به آن توجه ویژه‌ای داشته باشد و از پخش شعارها و بنرهای تفرقه‌اكنانه تا حد ممكن جلوگیری كرده و اجازه ندهد افرادی از این فرصت برای مقاصد خود بهره ببرند. به‌ویژه آنكه رهبر معظم انقلاب هم در فرمایشات اخیرشان بر حمایت و پشتیبانی از تیم مذاكره‌كننده هسته‌ای تاكید و از انجام توافق با حفظ عزت نظام حمایت كردند.

اما درست در همین روز؛ شاهد اقدام تفرقه‌افكنانه‌ی نهاد وابسته به شهرداری تهران بودیم. این نهاد با تولید انبوه پلاكاردهای مزین به عكس امام و رهبری كه زیر آن نوشته شده بود: «توافقات ننگین مایه ذلت ماست» نگرانی دلواپسان را در سطح وسیع به‌عنوان نگرانی و دغدغه نظام مطرح كرد.

به گزارش ایلنا، ورود این نهاد وابسته به شهرداری به مرحله‌ی تخریب دیپلماسی هسته ای، که می‌تواند پیروزی بزرگ برای دولت روحانی و نظام و مردم باشد، شاید نشان از ادامه رقابت‌های انتخاباتی ریاست جمهوری یازدهم باشد وگرنه همه دلسوزان و عقلای نظام معتقدند دولت تدبیر و امید در این مدت توانسته در جریان مذاکرات بخشی از تحریم‌ها را بردارد، بخشی از دارائی‌های بلوکه شده ایران را آزاد کند و مهمتر از آن جلوی تحریم‌ها و قطعنامه‌های بیشتر را بگیرد و باب تعامل و مذاکره را با غرب بگشاید. روندی که در هشت سال گذشته شتاب معکوس داشت. لذا دغدغه و نگرانی از گشایش در حل پرونده هسته‌ای و حرکت در مسیر توافق بزرگ تنها به ضرر منافع افراطیون بوده و در تقابل با منافع ملی است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٢-١١-١٣٩٣, ١٣:٣٩

   

پر مبحث ترین ها