سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

خودسانسوری عجيب يک تشييع جنازه!

بسياري از شخصيت هاي ديني، ملي، سياسي، فرهنگي، هنري و... از جمله رييس جمهور، رييس مجلس و برخي مراجع به رييس جمهور دوره اصلاحات تسليت گفتند اما جالب اين كه صدا و سيما حتي پيام رييس‌جمهور را پوشش خبري نداد و چند خبرگزاری و سايت داخلی هم كه تصاوير مراسم تشييع را پوشش دادند از انتشار تصاوير اقامه نماز توسط نوه امام خودداري نمودند تا مبادا تصوير فرزند آن مرحومه در تصاوير ديده شود و منجر به بروز دردسر برای فعاليت رسانه هايشان شود!

مراسم تشییع پیکر همسر آیت الله خاتمی دیروز با حضور شخصیت‌های برجسته سیاسی و حضور گسترده مردم يزد و اردكان برگزار شد.

بانوي مكرمه سکینه ضیائی که به دلیل عارضه مغزی در بیمارستان سیدالشهدای یزد بستری بود، در سن ۹۴ سالگی دار فانی را وداع گفت. پیکر این بانوی بزرگوار دیروز از مصلی نمازجمعه اردکان به سمت بهشت شهدای اردکان تشییع شد.

در این مراسم سید حسن خمینی، بیت شریف امام خمینی(ره)، محمدرضا عارف، معصومه ابتکار، مسجد جامعی و جمعی دیگر از چهره‌‌ های سیاسی حضور داشتند.

به گزارش خرداد، بسياري از شخصيت هاي ديني، ملي، سياسي، فرهنگي، هنري و... از جمله رييس جمهور، رييس مجلس و برخي مراجع به رييس جمهور دوره اصلاحات تسليت گفتند اما جالب اين كه صدا و سيما حتي پيام رييس‌جمهور را پوشش خبري نداد و چند خبرگزاری و سايت داخلی هم كه تصاوير مراسم تشييع را پوشش دادند از انتشار تصاوير اقامه نماز توسط نوه امام خودداري نمودند تا مبادا تصوير فرزند آن مرحومه در تصاوير ديده شود و منجر به بروز دردسر برای فعاليت رسانه هايشان شود!

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۵-٠١-١٣٩۴, ٢١:٢٣

   

پر مبحث ترین ها