سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پرچم داران دروغین عزت

بروز شده : ٨-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:۴۵    نسخه چاپی    
باید پرسید که آیا باید مردم باور کنند که این همه دلواپسی برای عزت است؟

پرچم داران دروغین عزت

سهراب زند

همایش پشت همایش، تجمع پشت تجمع، و فریادهایی که بر سر دیپلمات‌های ما کشیده می‌شود و آنها را خائن خطاب می‌کند.
آوردگاهی که عاقبت، این مردم و کشورند که باید به پای عربده‌کشی‌های سیاسی و جناحی بعنوان عزت‌مداری دروغین قربانی شوند. نه استدلال و شرح مسئولین توجیحشان می‌کند نه کلام قاطع رهبری از هتاکی بازشان می‌دارد، به مثال غریق به هر تخته پاره‌ای متمسک می‌شوند، فرقی ندارد که بخشی از کلام مستکبران باشد یا دروغی منتشر شده به نام سرداری که مدعی است رئیس جمهور قلم در مقابل رهبری به زمین کوبیده است و تهدید به استعفا نموده است و بعد از تکذیب رسمی هم انگار نه انگار که دروغی گفته شده و عذرخواهی لازم است. این صداقت معاویه مسلکانۀ عده‌ای که نقاب عزت حسینی زده‌اند بد آزاردهنده است، چرا که این بازیگران، در وادی نجابت عقلا، پرچم‌دار عزت انقلابی شده‌اند. پرچم داریِ خطرناکی از نوع پرچمداری انقلابی احمدی‌نژاد که روزگاری عقلا تذکر دادند که اگر پرچم‌داری، به دست نورسیده هایی افتد که نردبانشان پشت شکستۀ بزرگان است، اصل پرچم به خطر می‌افتد که همان شد که بسیاری از بزرگان و سابقون و رجال اصیل، ذبح شدند تا نورسیده‌ها ثابت شوند و بعد نورسیده‌ها غیر از کارنامۀ سیاهشان در مدیریت و... از پشت خنجر زدند تا تذکر عقلا که زمانی نادانی و ساده‌لوحی خوانده می‌شد کم کم فهمیده شود.
عزت آن است که مسئولین، بدون خونریزی و تحمیل ضربات سخت بر پیکر ملت، پای میز مذاکره در مقابل پنج-شش قدرت استکباری و گرگ، حقوق تاراج رفتۀ ملت را از حلقومشان بیرون بکشند و اصل فناوری هسته‌ای را نیز حفظ نمایند؛ نه اینکه عده‌ای بیرون از گود فریاد بکشند لنگش کن و نمی‌دانند که بودجه‌های میلیاردی‌شان قطع شود، دیگر آنقدر دلواپس ضروریات‌شان خواهند شد که دیگر فرصتی برای دلواپسی برای اینکه سی هزار سانترفیوژ می‌چرخد یا هزار و پانصدتا نخواهند داشت!
باید پرسید که آیا باید مردم باور کنند که این همه دلواپسی برای عزت است؟
عجیب نیست که سربازان را به میدان جنگ بفرستیم و تدارکتشان را در داخل قطع کنیم، چرا که موفقیت سربازان مردم و ولایت و انقلاب، برای آبروی سیاسی برخی بسیار گران می‌شود.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٨-٠٣-١٣٩۴, ٢٠:۴۵

   

پر مبحث ترین ها