سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

توزیع بروشور علیه ظریف، در مراسم تشییع

یک روزنامه صبح کشور، از سوءاستفاده و بهره‌برداری جناحی عده‌ای از مراسم تشییع پیکر سردار همدانی در زادگاهش خبر داد و نسبت به این مسأله انتقاد کرد.

 

روزنامه جمهوری اسلامی آورده است: دلواپسان، حتی از تشییع پیکر سردار شهید حسین همدانی هم نگذشتند و در حالی که این مراسم می‌توانست وحدت‌آفرین و عامل همبستگی ملی در جامعه باشد،‌ تعدادی از عناصر دلواپس همدان با موج‌سواری بر افکار عمومی بویژه جوانان و نوجوانان درصدد مخدوش کردن اذهان در زمینه روند مذاکرات هسته‌ای و برجام برآمدند.

 

در مراسم وداع با پیکر سردار حاج حسین همدانی در دانشگاه بوعلی، بروشورهای 4 صفحه‌ای با عنوان «حبیب خمینی» با امضاء ستاد استقبال از سردار همدانی توزیع شد که در صفحه چهارم آن ضمن چاپ عکسی از دکتر ظریف و وزیر امورخارجه آمریکا مطلبی با این مضمون چاپ شده بود: «کسانی که با آمریکایی‌ها قدم می‌زنند، شهدا آنان را شفاعت نمی‌کنند».

 

جمعی از شرکت‌کنندگان در این مراسم با گلایه‌مندی از چنین حرکت‌های ضد وحدت و تنش‌زا، اینگونه اقدامات و بعضی شعارهای داده شده در مراسم تشییع سردار همدانی را برنامه‌ای زودهنگام برای حذف رقیب از صحنه انتخابات آتی مجلس ارزیابی می‌کنند.

telegram 19dey.com

تگها: روزنامه جمهوری اسلامی, توزیع بروشور, ظریف, مراسم تشییع

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢٣-٠٧-١٣٩۴, ٢١:٢٩

   

پر مبحث ترین ها