سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

فعالیت انتخاباتی وكيل الدوله ها و اخراجی های دولت

این جریان که توسط صادق محصولی مرد ثروتمند ياران احمدي نژاد مدیریت می شود، با حضور شماری از اعضای حذف شده از کابینه و دولت های نهم و دهم تشکیل شده است. در این تشکل که با هدف شرکت در انتخابات مجلس نهم تشکیل شده، برخی نمایندگان حامی دولت در مجلس شورای اسلامی نیز عضویت دارند
پس از آنکه تلاش ها برای تشکیل جریانی موسوم به «شورای حکمیت اصولگرایان» به نتیجه نرسید «جبهه پایداری انقلاب اسلامی» به دنبال اعلام موجودیت است.

به گزارش خبرآنلاین، این جریان که توسط صادق محصولی مدیریت می شود، با حضور تعدادی از اعضای حذف شده از کابینه و دولت های نهم و دهم تشکیل شده است. در این تشکل که با هدف شرکت در انتخابات مجلس نهم تشکیل شده است برخی نمایندگان حامی دولت در مجلس شورای اسلامی نیز عضویت دارند.

هسته اولیه این تشکل پیش از این در فضای سیاسی کشورمان با عنوان و تابلوی «رایحه خوش خدمت» شناخته می شد.

فارس ضمن مخابره این خبر که «جبهه پایداری انقلاب اسلامی به زودی با صدور بیانیه‌ای اعلام موجودیت می‌کند و همایش سراسری آن هفته آینده برگزار خواهد شد» اسامی اعضای تشکیل دهنده آن را اعلام کرد و نوشت: در این جبهه افرادی افرادی از همکاران قبلی دولت های نهم و دهم، برخی اعضای فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، برخی اعضای قرارگاه عمار و افرادی همچون حجت‌الاسلام رسایی،حجت الاسلام آقا تهرانی، کامران باقری‌ لنکرانی، غلامحسین الهام، صادق محصولی، مهرداد بذرپاش، علی‌اصغر زارعی، کوچک زاده، کوثری، حجت‌الاسلام روح‌الله حسینیان، و تعداد دیگری از شخصیت‌های مطرح سیاسی حضور دارند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣٠-٠۴-١٣٩٠, ٠٣:۵٩

   

پر مبحث ترین ها