سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

راننده‌ای که به بیماران قلبی رحم نمی‌کند+عکس

بروز شده : ٣-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢٧    نسخه چاپی    
سارق در چندین مرحله به برداشت وجه نقد از حساب مالباخته اقدام کرده اما پیش از متواری شدن نیز اقدام به واریز پول به حساب بیمارستان جهت انجام اقدامات درمانی مالباخته کرده است.
پلیس آگاهی از شهروندان خواست در شناسایی راننده‌ای که بیماران قلبی را به بیمارستان رسانده و از اعتماد آنها سوءاستفاده می‌کند، به آنها کمک
كنند.

به گزارش فارس، چهارم آبان جوان دانشجویی با مراجعه به دادسرای ناحیه 31 تهران و طرح شکایتی اعلام کرد که عابر بانک وی در بیمارستانی واقع در خیابان شریعتی سرقت شده و سارق به برداشت غیرمجاز از حساب وی اقدام کرده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت و به دستور شعبه دوم دادیاری دادسرای ناحیه 31 تهران، پرونده جهت شناسایی و دستگیری سارق در اختیار پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

اظهارات شاکی
جوان دانشجو پس از حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی با اشاره به نارسایی شدید قلبی خود به کاراگاهان گفت: روز اول آبان به علت نارسایی قلبی با گرفتن یک دستگاه خودرو سواری خود را به بیمارستان رسانده و در حین انجام اقدامات درمانی خود، با دادن کارت عابربانک و رمز آن به راننده از وی خواهش کردم تا ایشان اقدامات لازم در خصوص پرداخت هزینه بیمارستان را انجام دهد اما وی از اعتماد بنده سوء استفاده کرده و پس از متواری شدن اقدام به برداشت وجه از حساب بنده کرد.
راننده‌ای که به بیماران قلبی رحم نمی‌کند+عکس


پرداخت هزینه بیمارستان از سوی سارق
با آغاز تحقیقات، کارآگاهان با بررسی تراکنش مالی عابر بانک اطلاع پیدا کردند که سارق در چندین مرحله به برداشت وجه نقد از حساب مالباخته اقدام کرده اما پیش از متواری شدن نیز اقدام به واریز پول به حساب بیمارستان جهت انجام اقدامات درمانی مالباخته کرده است.

سرهنگ کارآگاه حسین خان بابایی، رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با توجه به تصاویر بدست آمده از دوربین‌های مداربسته بیمارستان و شناسایی تصویر سارق از سوی مالباخته، دستور انتشار تصویر متهم پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند درخواست می‌شود تا هرگونه اطلاعات در خصوص هویت، محل سکونت و یا محل‌های تردد این شخص را از طریق شماره تماس 21865610 در اختیار کارآگاهان پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٣-١٠-١٣٩٢, ١٠:٢٧

   

پر مبحث ترین ها