سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

از ساعت 24 بامداد آغاز شد؛

ثبت نام متقاضیان یارانه با رقم آخر کد ملی 6

سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی که در 10روز تعیین شده (تا 29 فروردین ماه) به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری نام نویسی کنند.
ثبت نام سرپرستان خانوار و متقاضی دریافت یارانه نقدی که رقم سمت راست کد ملی آنها عدد 6 است از ساعت 24 بامداد آغاز شده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، ثبت نام دریافت یارانه نقدی در فاز دوم هدفمندی یارانه ها از بیستم فروردین از طریق سایت رفاهی شروع شد.

براساس برنامه اعلام شده، ثبت نام از سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «صفر» است از صبح روز 20 فروردین ماه جاری، به طور همزمان در سراسر کشور و از طریق شبکه اینترنتی به نشانی www.refahi.ir و یا از طریق مراکز کمیته امداد، بهزیستی، دفاتر پستی، استانداری ها و فرمانداری ها انجام شد.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «یک» بود در روز دوم ثبت نام (21 فروردین ماه جاری) اقدام به نام نویسی در سایت رفاهی کردند.

سرپرستان متقاضی نیازمند یارانه نقدی که عدد سمت راست شماره کارت ملی آنها «شش» است در روز 26 فروردین، عدد «هفت» در روز 27 فروردین، عدد «هشت» در روز 28 فروردین و در نهایت عدد «9» در روز 29 فروردین باید نام نویسی کنند.

سرپرستان خانوارهای متقاضی یارانه نقدی که در 10روز تعیین شده (تا 29 فروردین ماه) به هر دلیل موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند روزهای 30 و 31 فروردین ماه جاری نام نویسی کنند.

ثبت نام از هر نقطه کشور با ورود به سایت www.refahi.ir امکان پذیر خواهد بود و افرادی که در روستاها و مناطقی زندگی می کنند که دسترسی به اینترنت ندارند می توانند به دفاتر خدمات پست و پیشخوان دولت و همچنین شوراهای اسلامی محلی، فرمانداری ها، بخشداری ها، استانداری ها، مراکز کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی مراجعه کنند.
telegram 19dey.com
قاسم    26 فروردین 1393 08:14
بسیار آسان و بابرنامه میباشد
  • +1
حسین محمدی اروجه    26 فروردین 1393 17:43
راضی نیستم از این برنامه ها
  • 0
majid nourizade    26 فروردین 1393 19:38
az in ke afrade jame ra tabage bandi kardin mamnoonam

az pardakhte yaraneye nagdi mamnonim

mamnon az babate pardakhte yaraneye nagdi
  • 0

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 3
همه مطالب تاریخ: ٢۶-٠١-١٣٩٣, ٠١:٠٩

   

پر مبحث ترین ها