سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

حال عمومی مصدومان آلمانی خوب است/ عمل جراحی یکی از حادثه دیدگان

قم - معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم وضعیت عمومی مصدومان توریست آلمانی را خوب عنوان کرد و گفت: یک نفر از آن‌ها در بخش مراقبت‌های ویژه است.
19دی انلاین -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دانشگاه علوم پزشکی قم، محمدرضا مظفری که به صورت شبانه از وضعیت بیمارستان‌ها و مراکز درمانی قم بازرسی می‌کند، شب گذشته با حضور در بیمارستان شهید بهشتی و نکویی قم از مصدومان توریست آلمانی عیادت و با پزشک معالج آنها گفتگو کرد.
 
وی در حاشیه این بازدید گفت: روز سه‌شنبه ۵ توریست آلمانی به همراه یک مترجم به سمت کاشان در حرکت بودند که متأسفانه در کیلومتر ۴۰ محور قم کاشان خودرو آنها واژگون شد.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: پس از این واژگونی نیروهای اورژانس ۱۱۵ قم به سرعت خود را به محل رسانده و پس از بررسی درخواست اورژانس هوایی می‌کنند که دو نفر از مصدومان با بالگرد ۱۱۵ قم به بیمارستان شهید بهشتی منتقل و یک نفر از توریست‌ها نیز با آمبولانس زمینی به بیمارستان نکویی منتقل می‌شود.
 
مظفری ادامه داد: همچنین ۲ توریست دیگر و یک مترجم نیز سر صحنه توسط عوامل اورژانس ۱۱۵ قم به صورت سرپایی درمان می‌شوند.
 
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی قم در خصوص سه توریست بستری شده در بیمارستان گفت: حال عمومی دو نفر از توریست‌ها مساعد بوده و یک نفر از آن‌ها نیز به دلیل ترومای شکمی و سینه تحت عمل جراحی قرار گرفته و در بخش مراقبت‌های ویژه هستند.

telegram 19dey.com

اخبار مرتبط

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۶-٠۴-١٣٩۵, ١٠:٠٨

   

پر مبحث ترین ها