سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

واکنش حماس به انفجار در تل آویو

بروز شده : ١-١٠-١٣٩٢, ٢٠:١١    نسخه چاپی    
منابع وابسته به رژیم صهیونیستی جزییات بیشتری از انفجار بمب در اتوبوس در شهری در جنوب تل آویو در فلسطین اشغالی اعلام کردند.
مهر: منابع وابسته به رژیم صهیونیستی جزییات بیشتری از انفجار بمب در اتوبوس در شهری در جنوب تل آویو در فلسطین اشغالی اعلام کردند.

به گزارش پایگاه النشره، منابع صهیونیستی از زخمی شدن یک پلیس رژیم اسرائیل در اثر انفجار بمب در داخل اتوبوس در شهر بات یام در جنوب تل آویو خبر دادند.

به گفته منابع رژیم صهیونیستی،پلیس این رژیم پس از مشاهده شی مشکوک در داخل اتوبوس خط 142 خیابان مفتساع سینای در شهر بات یام این اتوبوس را تخلیه کرد و کارشناسان مواد منفجره به محل اعزام شدند که انفجار بمب سبب زخمی شدن یک پلیس و انتقال آن به بیمارستان شد.

از سوی دیگر آویر جندلمان از مسئولان رژیم صهیونیستی گفت: انفجار بمب در داخل اتوبوس یک اقدام فدایی بوده که پس از کشف از سوی راننده و درخواست پلیس و حضور کارشناسان در محل ناکام مانده است.انفجار این بمب به طور اتوماتیک و قبل از کار کارشناسان مواد منفجره نشاندهنده زمان دار بودن آن است.

یکی از مسئولان شرکت دان رژیم اسرائیل که این اتوبوس متعلق به آن شرکت است اعلام کرد: یکی از مسافران شی مشکوکی را در اتوبوس ملاحظه کرد و هنگامی که آن را باز کرد متوجه سیمهایی که به آن وصل است شد و فورا راننده را در جریان گذاشت.

از سوی دیگر شبکه المیادین به واکنش حماس پرداخته و آورده است: حماس ضمن ابراز خرسندی از عملیات مبارزه طلبانه علیه صهیونیستها آن را پاسخی به جنایات آنها دانسته است.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١٠-١٣٩٢, ٢٠:١١

   

پر مبحث ترین ها