سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

چند سئوال در مورد ماجرای محمود کریمی و تیراندازی در اتوبان

در پی انتشار خبر هفت تیر کشی مداح مشهور در اتوبان بابایی، رسانه های جریان افراطی مدعی شده اند که این مداح مشهور با خانواده در خودرو بوده واز سوی اراذل واوباش مورد حمله قرار گرفته است که مجبور به استفاده از اسلحه شده است.
به گزارش انتخاب ؛ در این حال آینده که در گزارش خود به اسم مداح مشهور اشاره ای نکرده بود اکنون نیز به این اسم اشاره می نمی کند اما برای روشنگری بیشتر رسانه های افراطی چند سوال درباره موضوع را مطرح می کند:
سئوال نخست اینکه با توجه به حضور حسن رعیت یا سیدحسن میرکاظمی شریک مشهور بابک زنجانی در خودروی مداح مشهور آیا وی جز خانواده وی محسوب می شود؟
این سئوال باسئوال دیگری که با ارتباطات فراوان اقتصادی میان نزدیکان این مداح مشهور ورعیت تکمیل می گردد.
سئوال سوم با توجه به اینکه سرنشینان خودروی که ادعا شده اراذل واوباش بودند و مزاحم خودروی مداح مشهور ورعیت شده اند یک زن ومرد جوان که با ادبیات مداحان سوسول بوده اند، چگونه این اتفاق افتاده است؟
سئوال چهارم این چه اراذل واوباشی بوده اند که به خودروی مداح مشهور حمله کرده اند اما بجای اینکه آنها مسلح باشند طرف مقابل مسلح بوده و تیراندازی کرده است؟
سئوال پنجم اگر طرف مقابل اراذل واوباش بوده اند چرا بجای اینکه آنها فرار کنند به کلانتری مراجعه کرده اند و اقدام به گزارش حادثه و شکایت نموده اند؟
سئوال ششم اسلحه واقعا متعلق به چه کسی بوده است و چرا باید افرادی نظیر یک مداح یا یک متهم دانه درشت اقتصادی مجوز حمل سلاح داشته باشد؟
سئوال هفتم مداح مشهور وسرنشینان خودرو در آن ساعت نیمه شب در چه شرایطی و از کجا به سوی کجا در حال حرکت بوده اند که براثر یک موضوع ساده اقدام به اسلحه کشی کرده اند؟
telegram 19dey.com
محمدبچه وحیدیه    15 دی 1392 01:05
برید نامردها بیخودی تهمت به حاجی نزنید این یک
دوم شما کی هستی که به خودت اجازه مطرح کردن این سوالها را میدی در اینجا
سوم بگذار به موقعش خود حاجی جواب درستو به همه میده
چهارم اینکه کور شه چشم تمام دشمناش .
  • -5
عباس    18 دی 1392 18:57
محمدبچه وحیدیه,محمد جان چشما هایت را باز کن تا کی می خواهی کور کورانه از دیگران تقلید کنی ؟ تو که ادعای مسلمانیت می شود اول تحقیق کن بعد درک و شعور دیگران را مورد نقد بگذار .و از حمله مهم تر ادب داشته باش
  • +3

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 2
همه مطالب تاریخ: ١١-١٠-١٣٩٢, ٢٢:۴۶

   

پر مبحث ترین ها