سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پیشنهاد تشکیل دادگاه ویژه مداحان

دادگاه ويژه مداحان يا شعبه‌اي از دادگاه ويژه روحانيت به عنوان بازدارنده فعاليت‌هاي مداحي در کشور عمل کنند تا از آسيب‌ها و انحرافات مصون بماند.
همزمان با اعلام خبر تيراندازي يك مداح معروف در يكي از بزرگراه ‌هاي تهران، عضو هيأت امناي خانه مداحان کشور با اشاره به آسيب‌ها و انحرافات مداحي پيشنهاد داده دادگاه ويژه مداحان تشکيل شود.

دو روايت مختلف از تيراندازي محمود كريمي در بزرگراه بابايي تهران منتشر شده است كه براساس يكي از آن‌ها همراهان كريمي بعد از تصادف و درگيري لفظي به سمت خودرو تيراندازي کرده و متواري مي‌شوند و در جلسه دادرسي هم حضور پيدا نمي‌كنند.

براساس روايت ديگر كه سايت نداي انقلاب منتشر كرده سرنشينان خودرويي به قصد تهديد مزاحم كريمي مي‌شوند و بعد از متوقف كردن اين مداح و همراهانش كه اعضاي خانواده وي بوده‌اند، كريمي براي دفاع از خود اقدام به تيراندازي هوايي مي‌كند و در نهايت با اصرار تهديدكنندگان كريمي يك تير به لاستيك ماشين آن‌ها شليك مي‌كند.

قاسم رضايي عضو هيأت امناي خانه مداحان کشور در گفت‌وگو با فارس با تأكيد بر اينکه در کنار فعاليت‌هاي آموزش و اجراي مداحي عامل بازدارنده‌اي هم بايد وجود داشته باشد، اظهار داشت: دادگاه ويژه مداحان يا شعبه‌اي از دادگاه ويژه روحانيت به عنوان بازدارنده فعاليت‌هاي مداحي در کشور عمل کنند تا از آسيب‌ها و انحرافات مصون بماند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٢۴

   

پر مبحث ترین ها