سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

پاسخ تابش به رسایی:عاقبت بخیـری بصیـرت می خواهد که شما نداریـد

اینکه انسانی بتواند در قلب های جمع زیادی از مردم خداجو جا بگیرد و مشمول محبت گسترده آنها باشد دلیل محکم و موجهی بر مقبولیت و عاقبت به خیری جناب خاتمی است، منتهی درک آن چشم بصیرت می خواهد که شما ندارید.
نماینده مردم اردکان در مجلس گفت که در پاسخ به اظهارات حمید رسایی نماینده تهران مبنی بر عاقبت به خیری خاتمی و روحانی گفته است که درک عاقبت بخیری بصیرت می خواهد که شما ندارید.
حمید رسایی نماینده تهران امروز (چهارشنبه) به خبرنگار ایرنا گفت که پس از طرح سوال خود از وزیر ارشاد به جنتی گفته است می خواستم با طرح این سوال به شما کمک کنم ولی آقای محمدرضا تابش نماینده اردکان به او گفته که نمی خواهد شما کمک کنید که من به دوش وی زدم و گفتم که دایی شما که عاقبت به خیر نشد، بگذار آقای روحانی عاقبت به خیر شود.
«محمدرضا تابش» نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی درباره پاسخی که به رسایی داده است، اظهار داشت: من هم به وی گفتم، اینکه انسانی بتواند در قلب های جمع زیادی از مردم خداجو جا بگیرد و مشمول محبت گسترده آنها باشد دلیل محکم و موجهی بر مقبولیت و عاقبت به خیری جناب خاتمی است، منتهی درک آن چشم بصیرت می خواهد که شما ندارید.
به گزارش ایرنا، رسایی روز گذشته سوالی را از علی جنتی وزیر ارشاد در صحن علنی مجلس شورای اسلامی مطرح کرد که مجلس از توضیحات وزیر قانع نشد.
telegram 19dey.com

تگها: محمدرضا تابش, حمیدرسایی, خاتمی, روحانی

شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٨-١٠-١٣٩٢, ١٧:١٢

   

پر مبحث ترین ها