سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

سفر روحانی به خوزستان با تأخیر انجام می‌شود

رئیس‌ جمهور طبق آخرین برنامه اعلام شده ابتدا در مصلای شهر اهواز حاضر شده و در جمع مردم صحبت خواهد کرد و دیدار با ایثارگران و خانواده‌های آنها از دیگر برنامه‌های سفر وی است.
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان گفت: سفر رئیس‌‌جمهور به استان خوزستان که بنا بود ساعت 8:30 دقیقه امروز انجام شود، حداقل با یک ساعت و نیم تأخیر انجام می‌شود که البته در صورت تأخیر نیز برنامه‌های روز نخست سفر قابل اجراست.
سید ناصر صالحی‌نصب نماینده مردم هویزه و دشت آزادگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس اظهارداشت: طبق برنامه قبلی بنا بود تا هواپیمای رئیس‌ جمهور ساعت 8:30 دقیقه صبح امروز در فرودگاه شهر اهواز به زمین بنشیند که به دلیل مه ‌آلود بودن، سفر رئیس‌جمهور به استان خوزستان و شهر اهواز حداقل با تأخیر یک ساعت و نیمه انجام خواهد شد، اما برنامه‌ریزی‌های سفر به گونه‌ای انجام شده که اگر رئیس‌ جمهور حتی ساعت 11 هم وارد شهر اهواز شود، این برنامه‌ها قابل انجام است.

وی با بیان اینکه احتمال لغو سفر رئیس‌ جمهور به استان خوزستان وجود ندارد، افزود: رئیس‌ جمهور طبق آخرین برنامه اعلام شده ابتدا در مصلای شهر اهواز حاضر شده و در جمع مردم صحبت خواهد کرد و دیدار با ایثارگران و خانواده‌های آنها از دیگر برنامه‌های سفر وی است.
صالحی‌نصب خاطرنشان کرد: همچنین دیدار با نخبگان استان نیز در ادامه برنامه‌های سفر رئیس‌جمهور قرار دارد.
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان اضافه کرد: برنامه‌های سفر رئیس ‌جمهور به صورت روزانه اعلام می‌شود و اینگونه نیست که برنامه هر سه روز یک باره اعلام شود که البته حتی اگر سفر رئیس‌ جمهور نیز با تأخیر همراه باشد، سه برنامه پیش‌بینی شده برای امروز قابل اجرا خواهد بود.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ٢۴-١٠-١٣٩٢, ٠٧:٢٣

   

پر مبحث ترین ها