سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

اکبر عبدی: علی مطهری واقعا آدم جیگرداریه و حرف دل مردمو می زنه

یک شبه و با ساخت یک فیلم پولدار شده اما برای اینکه مال و اموالش نمود نداشته باشد همچنان در محله نارمک که محله ای متوسط نشین است سکونت دارد، البته بدین لحاظ می توان ده نمکی را هم محله ای رییس جمهور سابق هم دانست؛ همان رییس جمهوری که هر چه درباره گرانی قیمت از او می پرسیدند می گفت محله ما که ارزان است.
اکبر عبدی در شام ایرانی در باره علی مطهری نماینده صریح اللهجه مجلس گفت: «واقعا آدم جیگرداریه! که حرف دل مردمو می زنه. نمیدونم به خاطر باباش که چیزی بهش نمیگن یا اینکه واقعا جیگرداره.»

به گزارش انصاف نیوز، عبدی در توصیف ده نمکی او را شبیه آدم بدبخت بیچاره ای دانست که: یک شبه و با ساخت یک فیلم پولدار شده اما برای اینکه مال و اموالش نمود نداشته باشد همچنان در محله نارمک که محله ای متوسط نشین است سکونت دارد، البته بدین لحاظ می توان ده نمکی را هم محله ای رییس جمهور سابق هم دانست؛ همان رییس جمهوری که هر چه درباره گرانی قیمت از او می پرسیدند می گفت محله ما که ارزان است.
اکبر عبدی در توصیف علی دایی هم او را آدمی سختکوش قلمداد کرد و گفت: «در زمانی که در تاکسیرانی توپ می زد شبها به استادیوم آزادی می رفت و زیر نور ماه تمرین می کرد!».
telegram 19dey.com
شامل تصویر کد امنیتی به صورت CAPTCHA.
بزرگ زاده    28 دی 1392 19:29
دفه دیگه از شهرستان میام تهران تا به مطهری رای بدم و آدمای کوچک وارد مجلس نشن!

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 1
همه مطالب تاریخ: ٢٨-١٠-١٣٩٢, ٠٨:٠۵

   

پر مبحث ترین ها