سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

دومین مقصد سفرهای استانی رئیس‌جمهور

بروز شده : ١-١١-١٣٩٢, ٠٩:٠٩    نسخه چاپی    
طبق گزارشات و اخباری که بنده از آن مطلع هستم، برنامه‌ریزی رئیس جمهور برای سفرهای استانی متعدد و مکرر نیست و به احتمال زیاد ایشان طی یک سال چهار سفر استانی را عازم شود.
استاندار هرمزگان گفت: رئیس‌جمهور در دومین سفر استانی خود به هرمزگان سفر می‌کند.
به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری هرمزگان، جاسم جادری از سفر رئیس جمهور به استان هرمزگان خبر داد.

وی اضافه کرد: دکتر روحانی طبق برنامه‌ریزی‌ها ابتدا به استان خوزستان و سپس در دومین سفر خود به هرمزگان سفر می‌کند.
استاندار هرمزگان افزود: طبق گزارشات و اخباری که بنده از آن مطلع هستم، برنامه‌ریزی رئیس جمهور برای سفرهای استانی متعدد و مکرر نیست و به احتمال زیاد ایشان طی یک سال چهار سفر استانی را عازم شود.

وی با بیان اینکه اولویت قرار دادن هرمزگان نشان از اهمیت این استان دارد بیان داشت: هرمزگان در کنار اینکه استانی استراتژیک با اهمیت اقتصادی ویژه برای کشور است در زمینه عمرانی و بهره‌گیری از این فرصت‌ها برای مردمش نتوانسته موفق عمل کند و با وجود تمام خدمات ارزنده در گذشته، هنوز راه‌های نرفته بسیار است.
جادری خاطرنشان کرد: امروز 173 روستای هرمزگان فاقد هرگونه امکانات آب و برق هستند و چگونه باید گزارشات این‌چنینی را در این سفر به رئیس جمهور ارائه کرد.
وی ابراز امیدواری کرد: با برداشته‌شدن موانع و برنامه‌ریزی برای استفاده درست و منطقی از فرصت‌ها در مسیر تدبیر حرکت کرده و امید را در جامعه حاکم کنیم.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١-١١-١٣٩٢, ٠٩:٠٩

   

پر مبحث ترین ها