سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

کواکبیان به خودش افتخار کرد

نشان درجه یک مردمسالاری که به میهمانان ویژه این حزب اعطا شده این بار به محمدرضا عارف رسید که البته وی نیز حزب مردمسالاری را ریشه دار و یکی از احزاب مناسب معرفی کرد.
دوازدهمین گردهمایی حزب مردمسالاری با حضور شخصیت های سرشناس احزاب اصلاح طلب برگزار شد که در آن افرادی همچون آیت الله موسوی بجنوردی، محمدرضا عارف، مصطفی کواکبیان و حجت الاسلام سیدرضا اکرمی سخنرانی کردند و برخی دبیران احزاب کشور شنونده این مراسم بودند.

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، دوازدهمین گردهمایی حزب مردمسالاری با حضور میهمانانی همچون علیرضا محجوب رییس خانه کار و کارگر، حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا از حزب اعتماد ملی، حجت الاسلام والمسلمین فومنی از جبهه اصلاح طلبان، محمدرضا عارف رییس بنیاد امید ایرانیان و جمعی از دبیران حزب مردمسالاری روز پنجشنبه در تالار آدینه تهران برگزار شد.

** گلایه عارف در زمان سخنرانی
محمدرضا عارف که به عنوان آخرین سخنران و میهمان ویژه دعوت شده بود در آغاز صحبت هایش که با وقت اذان و نماز ظهر متقارن شده بود، گفت:«من گفته ام که در وقت نماز نه سخنرانی می کنم و نه در جلسه شرکت می کنم».
عارف پس از مطرح کردن این صحبت ها گفت به همین دلیل و به خاطر کم بودن وقت سخنرانی ام را کوتاه خواهم کرد.

** اعطای نشان درجه یک مردمسالاری به عارف
نشان درجه یک مردمسالاری که به میهمانان ویژه این حزب اعطا شده این بار به محمدرضا عارف رسید که البته وی نیز حزب مردمسالاری را ریشه دار و یکی از احزاب مناسب معرفی کرد.

** حالا نماز اول وقت نخوانید
سخنرانی کواکبیان در دوازدهمین گردهمایی مردمسالاری که هنگام ظهر انجام گرفت پس از صحبت های دبیر حزب (کواکبیان) یکی از میهمانان به زمان نماز اشاره کرد که دبیر حزب مردمسالاری در جواب با لحنی آرام گفت: این همه روز نماز اول نخواندید حالا هم چند دقیقه دیرتر به نماز بروید و به صحبت ها گوش دهید؛ بعد از آن با هم نماز می خوانیم.

**پخش کلیپ تصویری از دکتر روحانی
حضور دکتر روحانی در یازدهمین گردهمایی مردمسالاری که سال گذشته انجام گرفت به صورت کلیپی برای میهمانان به نمایش درآمد که در ادامه این فیلم صحبت ها و نطق های داغ کواکبیان در مجلس گذشته نیز ضمیمه شده بود.

** امضاهای آقای نویسنده
در حاشیه این مراسم از کتاب 14 سال سیاست صادقانه مجموعه فعالیت های حزب مردمسالاری نوشته مصطفی کواکبیان دبیرکل این حزب رونمایی شد که پس از این مراسم کواکبیان برای تمای مخاطبان خود امضای یادگاری در پایان کتاب نگارش می کرد.
پس از پایان این رونمایی این کتاب به میهمانان حاضر در مراسم اهدا شد.
کواکبیان به خاطر رونمایی از اثر بسیار خرسند بود و به خودش افتخار می کرد زیرا یکی از کتاب های تحلیلی در زمینه احزاب به نگارش درآمده بود.

** تجدید بیعت با آرمانهای امام(ره) و دیدار با حجت الاسلام سیدحسن خمینی
دبیران حزب کنگره مردمسالاری به همراه برخی از میهمانان شامگاه پنجشنبه عازم حرم امام خمینی(ره) می شوند تا پس از تجدید بیعت با آرمانهای امام (ره) با حجت الاسلام والمسلمین حسن خمینی دیدار و گفت وگو انجام دهند.
دوازدهمین گردهمایی حزب مردمسالاری با شرکت دبیران ان حزب از سراسر کشور و حضور پررنگ رسانه ها در تهران برگزار شد.

telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٠-١١-١٣٩٢, ٢٠:٢۶

   

پر مبحث ترین ها