سایت خبری تحلیلی 19دی آنلاین

وزارت علوم: مراجع قانونی به پرونده دانشگاه ایرانیان رسیدگی کند

این اقدام دانشگاه ایرانیان کامل غیر قانونی است از این رو نیاز است که مراجع قانونی و قضایی با این روند برخورد کنند.
به گزارش خبرگزاری ایرنا، مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم از مراجع قانونی و قضایی خواست که با دانشگاه ایرانیان برخورد کند.
به دنبال غیرقانونی خواندن فعالیت دانشگاه ایرانیان به منظور جذب دانشجو، این دانشگاه عصر امروز با انتشار مطلبی ضمن به وزارت علوم معترض شد و اعلام کرد کماکان به روند فعالیت خود ادامه می دهد.
مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم در واکنش به این اظهارات عصرامروز (یکشنبه) به خبرنگار تشکل های دانشجویی ایرنا گفت: این دانشگاه همچنان غیرقانونی است، ما بارها اعلام کرده ایم که دانشگاه ایرانیان مجوزهای لازم برای جذب دانشجو و راه اندازی رشته های تحصیلی را ندارد.

وی اعلام کرد: این اقدام دانشگاه ایرانیان کامل غیر قانونی است از این رو نیاز است که مراجع قانونی و قضایی با این روند برخورد کنند.

مدیر کل دفتر گسترش آموزش عالی وزارت علوم پیش از این نیز اعلام کرده بود که دانشگاه ایرانیان هیات علمی ندارد و کسانی که برای هیات علمی به وزارت علوم معرفی شده اند، عضو هیات علمی دیگر دانشگاه های کشور هستند.
حسینی با تاکید بر اینکه نگاه سیاسی به دانشگاه ایرانیان وجود ندارد ، گفته بود: ما از دانشگاه ایرانیان می خواهیم که برای ادامه فعالیت خود از دفتر موسسات غیر انتفاعی وزارت علوم مجوزهای رسمی را دریافت کند.
telegram 19dey.com

شبکه خبری

نسخه قابل چاپ:
تعداد نظرات: 0
همه مطالب تاریخ: ١٢-١٢-١٣٩٢, ٠٩:۴٨

   

پر مبحث ترین ها